امام جمعه کرمان بر تسویه بدهی آموزش و پرورش به اوقاف تاکید کرد

امام جمعه کرمان پیشنهاد کرد: برنامه ویژه‌ای در ارتباط با مکتب حاج قاسم در آموزش و پرورش استان کرمان انجام شود.

به گزارش خبرآنلاین از کرمان : حجت‌الاسلام والمسلیمن حسن علیدادی‌سلیمانی ظهر امروز در شورای آموزش و پرورش استان کرمان که با حضور حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، فدائی استاندار کرمان و پورابراهیمی و زاهدی نمایندگان مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی برگزار شد با تسلیت ایام اربعین حسینی اظهار داشت: برنامه‌ای برای ترویج مکتب حاج قاسم سلیمانی در وزارت آموزش و پرورش ارائه شود.

وی با اشاره به اهمیت پرداختن به مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی در آموزش و پرورش گفت: باید برای آموزش و پرورش استان کرمان ماموریت ویژه‌ای در ارتباط با ترویج مکتب شهید سلیمانی از سوی وزارتخانه در نظر گرفته شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با بیان اینکه مدارس باید با دقت نظارت شود تا تذهیب، عمل و طهارت داشته باشد تا آموزش بی اثر نباشد افزود: نیاز داریم تا وزارت آموزش و پرورش مدارسی که به اوقاف بدهی دارند را تعیین تکلیف کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه بدهی آموزش و پرورش به اوقاف یک بحث شرعی است گفت: انتظار داریم تا وزیر آموزش و پرورش این مسئله را به‌صورت ملی حل کرده و بدهی آموزش و پرورش به اوقاف به هر طریقی پرداخت شود.

48

کد خبر 1440149

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =