اولیایی: امیدوارم کمیته فنی استقلال کشک نباشد!

ورزش سه نوشت: رییس شرکت پیشکسوتان باشگاه استقلال می گوید سرمربی جدید این تیم باید با نظر اعضای کمیته فنی باشگاه انتخاب شود.

کاظم اولیایی درباره تشکیل کمیته فنی در باشگاه استقلال بیان کرد: شرکت پیشکسوتان استقلال که یک شرکت قانونی است، امروز چند نماینده را به دفتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش فرستاد و جلسه ای را با آقای وزیر برگزار کردند. در این جلسه وزیر ورزش دستور تشکیل کمیته فنی باشگاه استقلال را صادر کرد و باید ببینیم مدیران باشگاه چه تصمیمی در این خصوص می گیرد.

وی درباره اینکه کمیته فنی باید سرمربی جدید را انتخاب کند، بیان کرد: طبیعتا باید اینطور باشد. ما خواهان این بودیم که سرمربی جدید با نظر کمیته فنی انتخاب شود چراکه اگر قرار باشد اول مربی انتخاب شود و بعد کمیته فنی کارش را شروع کند که این کمیته نمی تواند بعدا از مربی که خودش تاییدش نکرده، چیزی را بخواهد. آن مربی نیز به کمیته ای که انتخابش نکرده نمی تواند پاسخ بدهد. به همین خاطر امیدوارم کمیته فنی استقلال کشک نباشد.

مدیرعامل سابق استقلال در پاسخ به این پرسش که چقدر احتمال می دهد باشگاه به نظر پیشکسوتان در کمیته فنی برای انتخاب سرمربی استناد کند، گفت: این دیگر به نظر مدیران باشگاه بستگی دارد. آنها باید کمیته فنی را انتخاب کنند و بعد بتوانیم نظر بدهیم. اما حرف ما این است که اول کمیته فنی باید تشکیل شود و سرمربی جدید پیشنهاد این کمیته باشد.

25841

کد خبر 1440211

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =