استاندار چهارمحال و بختیاری بر جذب اعتبارات طرح بن به بروجن تاکید کرد

ایرنا نوشت :استاندار چهارمحال و بختیاری برای جذب اعتبارات طرح انتقال آب آشامیدنی بن به بروجن فوریت یک‌ماهه تعیین کرد و گفت: دستگاه های مربوطه باید در جذب این اعتبار بیشترین تلاش را داشته باشند.

اقبال عباسی شامگاه دوشنبه در نشست بررسی نهایی و جمع‌بندی بازدید میدانی مسوولان ارشد استان از طرح انتقال آب آشامیدنی بن به بروجن تاکید کرد: در یک‌ماهه اخیر ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار به این طرح تزریق شده است و این روند باید تداوم داشته باشد.
وی افزود: شرکت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری برای جذب این مبلغ و درخواست ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار جدید از محل اسناد خزانه اسلامی تنها یک‌ماه فرصت دارد.
عباسی تصریح کرد: شرکت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری در طرح انتقال آب آشامیدنی بن به بروجن موظف به تعیین تکلیف پیمانکاران، تهیه تجهیزات، تملک زمین و تامین لوله مورد نیاز اقدام کند.
وی یادآور شد: برای تسریع در روند اجرای طرح انتقال آب آشامیدنی بن به بروجن از توان سازمان بازرسی و دیوان محاسبات چهارمحال و بختیاری بهره‌گیری شود.
استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: در صورت جذب نشدن اعتبارات اختصاص یافته به طرح انتقال آب آشامیدنی بن  به بروجن شرکت آب منطقه‌ای مقصر است.
وی گفت: در صورت سهل‌انگاری و کوتاهی برای تسریع در روند اجرایی این طرح هیچ توجیهی از هیچ مدیری در هیچ جایگاهی پذیرفته نیست.
عباسی تاکید کرد: شرکت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری نسبت به افزایش پیگیری‌ها، تقویت نظارت‌ها و بهبود انگیزه افراد مشغول در روند اجرای طرح انتقال آب آشامیدنی بن به بروجن اقدام کند.
وی افزود: هم‌اکنون برای مسوولان شرکت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری هیچ طرحی مهم‌تر از پروژه انتقال آب آشامیدنی بن به بروجن نیست.
گفتنی است ، این طرح با تامین آب آشامیدنی پایدار برای افزون‌بر ۴۶۰ هزار نفر از مردم چهارمحال و بختیاری جزو مهم‌ترین پروژه‌های ملی و استانی به‌شمار می‌رود.
با بهره‌برداری از این طرح مشکل آب آشامیدنی ۱۳ شهر و ۱۱ روستای چهارمحال و بختیاری با جمعیتی افزون‌بر ۴۶۵ هزار نفر رفع می‌شود.

46

کد خبر 1440336

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =