برانکو: اگر النصر سندی از من علیه پرسپولیس دارد، رو کند!

خبرورزشی نوشت: باشگاه النصر در ادامه تلاش های خارج از زمین خود برای رسیدن به فینال آسیا، دست به دامن برانکو ایوانکوویچ شده بود.

برانکو ایوانکوویچ تاکید کرد غیر از پیگیری پرونده مطالباتش از پرسپولیس که از سوی وکیل او و از طریق فیفا انجام شده هیچ اقدامی علیه پرسپولیس انجام نداده است

باشگاه النصر که شکایتش از پرسپولیس هیچ پایه حقوقی ندارد، در پی اضافه کردن حداقل مدارک و مستنداتی به پرونده است. النصری ها در یکی از اقدام های خود از برانکو ایوانکوویچ و وکیل او مدرکی علیه پرسپولیس خواسته اند. باشگاه عربستانی از برانکو خواسته که اعلام کند به پرسپولیس هشدار داده اگر تا تاریخ مشخص مطالباتش پرداخت نشود، پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته می شود.

گفته می شود مدیران النصر تلاش کردند با برانکو ایوانکوویچ تماس بگیرند و حداقل یک دستنوشته از او علیه پرسپولیس داشته باشند. برانکو هیچ جوابی به پیام واسطه های باشگاه عربستانی نداد و آن ها در ادامه سراغ دارا بوشیچ، وکیل برانکو رفتند که او هم به النصر جواب رد داد و اعلام کرد او و موکلش حاضر نیستند هیچ اقدامی علیه پرسپولیس انجام بدهند. دارا بوشیچ تاکید کرد آن ها شکایت شان برای دریافت دستمزد برانکو را از طریق فیفا پیگیری کردند و در نهایت هم تابع تصمیم فیفا هستند و خارج از این مسیر قانونی هیچ اقدامی برای رسیدن به مطالبات خود نکرده و نخواهند کرد.

این در حالی است که برخی خبرنگاران عربستانی مدعی هستند وکیل برانکو هم در پرونده شکایت النصر از پرسپولیس، گواهی کرده باشگاه ایرانی از مدت ها قبل می دانست پنجره نقل و انتقالاتش بسته است!

ساعتی پیش با سرمربی اسبق پرسپولیس تماس گرفتیم تا صحت و سقم این خبر را جویا شویم. برانکو ایوانکوویچ گفت: اگر النصر و طرفدارانش نامه رسمی یا حتی دست نوشته غیر رسمی از من یا وکیل من دارند که ما علیه پرسپولیس گواهی کرده ایم، حتما این اسناد را ارائه کنند. وکیل من بارها تاکید کرده پروسه شکایت از باشگاه پرسپولیس فقط از طریق فیفا پیگیری می شود و طبیعی است ما مسیر دیگری را امتحان نکنیم. تا جایی که از ایران به من خبر داده اند، پرسپولیس تمامی نقل و انتقالات خود را قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات انجام داده و مرتکب هیچ تخلفی نشده است.
برانکو همچنین با تبریک فینالیست شدن پرسپولیس گفت: قبل از شروع رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گفته بودم پرسپولیس می تواند باز هم به فینال برسد. من بخشی از تاریخ باشگاه پرسپولیس هستم و باشگاه پرسپولیس هم بخشی از زندگی ورزشی من است. وقتی پرسپولیس به فینال آسیا می رسد معلوم است اولین و طبیعی ترین واکنش من شادی از این اتفاق است چرا که روزهای خوب همکاری با این مجموعه را به یاد می آورم. ما با پنجره بسته به فینال آسیا رسیدیم، با حمایت هواداران پرسپولیس که هنوز در قلب من جا دارند و با تلاش بازیکنانی که به خودشان هم گفتم که هر کدام شان به تنهایی می توانند یک تیم باشند. آن زمان ما می توانستیم حتی قهرمان آسیا شویم و حالا من امیدوارم این پرسپولیس در فینال به پیروزی برسد و قهرمان آسیا شود. این خواسته قلبی من در مورد سرنوشت تیمی است که سال های درخشانی را با هم گذراندیم.
گفته می شود برخی واسطه های باشگاه النصر حتی حاضر بودند مبالغی در اختیار وکیل برانکو ایوانکوویچ قرار بدهند تا از او سندی علیه پرسپولیس بگیرند. سندی در این حد که باشگاه پرسپولیس از عواقب نپرداختن پول برانکو با خبر بوده و عامدانه این مبلغ را پرداخت نکرده است اما دارا بوشیچ حاضر به انجام چنین کاری نشد.

وقتی در این مورد از برانکو سوال کردیم، جواب داد: یک بار دیگر گفته هایم را مرور کنید. من و پرسپولیس با هم یک تاریخ مشترک داریم. باز هم تاکید می کنم اگر مدرکی دست النصر و حتی طرفدارانش است که وکیل من اقدامی علیه پرسپولیس انجام داده، حتما همین امروز منتشر کنند.

256 251

کد خبر 1440480

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 10
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۶:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۵
  50 18
  حالا سلطان برانکو را با استراماچونی مقایسه کنید.دو روز وئل ندادن رفت ولی برانکو یک سال بدون حقوق کار کرذ
  • IR ۱۷:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۵
   0 5
   لنگی وار پست نزار
  • پرستو IR ۱۸:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۵
   2 1
   سلطان علی پروین سلطان برانکو . سلاطین رو باش
 • مهدی IR ۱۶:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۵
  64 20
  فقط در موردت یک کلمه میشه نوشت : « مرد »
 • رضا IR ۲۰:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۵
  0 4
  وزیرتون پولشوبهش میداده داونم مربیگریش رومیکرد.استراهم خودشون فراریش دادن
 • ۲۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۵
  0 4
  برو بابا پولت رو ندادن اونوقت هنوز از فینالیست شدن لنگی ها حمایت می کنی. هر چند خودتم که مربی بودی اگه یه ذره شرف داشته باشی الان وقتشه بگی فدراسیون و وزیر و شانس سه عامل قهرمانی ها و فینالیست شدن های این تیم است.
 • محمد IR ۲۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۵
  3 0
  ایول به غیرتت برانکو قابل توجه برخی
 • بنده خدا IR ۲۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۵
  4 0
  کارسعودیها خارج ازمعرفت وروح ورزشیست آنهاداخل زمین زورشون به ماهانرسیدباپول ونامردی می خوان برن فینال معلومه که دروجودشون مردی ومردانگی نیست
 • IR ۰۰:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۶
  4 1
  دمت گرم برانکو باغیرت غیرت تو شرف داره به خیلی‌ها که ادای ایرانی بودن رو دارند حتی اندازه وکیلت هم غیرت ندارن
 • کیا IR ۰۸:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۸
  0 0
  سلام.درود به شرفت برانکو که مثل ایرانیها غیرتی شدی و هوای ایران و پرسپولیس رو داری.دمت گرم