«خبرجنوب تعطیلات» ویژه اربعین و روز جمعه به ترتیب فردا و پس فردا منتشر ‌می‌شود. اربعین حسینی و روز جهانی پست، پرونده‌های ویژه این دو شماره را به خود اختصاص داده‌اند.

به گزارش خبرآنلاین عناوین برخی از مطالب این دو شماره به شرح زیر است؛ دفتری از آسمان (نگاهی به وقایع اتفاق افتاده در چهلمین روز شهادت امام حسین علیه السلام)، سرنوشت شوم قاتلان سیدالشهدا، خانه ای بساز برایم کنار ابرها ( به بهانه روز جهانی کودک)، خاک آشنا، حکایت آن 3 دقیقه و ۴۸ ثانیه، نامه‌های تهدیدآمیزاز کجا می‌آمد؟، آرامش در میان گمنامان، مسافری از تورین، رازهای چریک خسته، نقش‌های ماندگار آقای بازیگر، قصه پرغصه توپ طلا، برسد به دست دوست عزیزم هیتلر!(روزگاری عشق و نامه؛ به بهانه روز جهانی پست)، زندگی آرام سریعترین مرد دنیا وخاطراتم را «تو» بنویس!
لازم به یادآوری است که اولین شماره «خبرجنوب تعطیلات» جمعه سوم مرداد 1399 با رویکردی خواندنی و ارائه مطالب در زمینه‌های تاریخی، علمی، دانستنی، ورزشی، سرگرمی،موسیقی و سینمایی منتشر شد تا از این پس روزنامه «خبرجنوب» در اقدامی منحصر به فرد و به پاس همراهی مخاطبان پرشمار خود طی 42 سال گذشته، در تمامی روزهای جمعه و تعطیلات رسمی نیز در کنار علاقه‌مندانش باشد.

1717

کد خبر 1440584

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =