کنایه طنز مهاجری به قالیباف؛ انتخابات نزدیک است حالا اگر کمی کرونا هم قاطی‌اش باشد که چه بهتر

محمد مهاجری در یادداشت طنز و کنایه‌آمیز نوشت: انتخابات سیزدهمین رئیس جمهور نزدیک است. خیلی نزدیک. و آقای قالیباف، که با مجلس حال نکرده، یواش یواش می خواهد بیاید سمت پاستور.  حالا اگر کمی کرونا هم قاطی اش باشد که چه بهتر!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمد مهاجری روزنامه نگار اصولگرا در کانال تلگرامی خود یادداشتی با مضمون طنز و البته در کنایه به رفتار محمدباقر قالیباف منتشر کرد.

مهاجری در این یادداشت که با عنوان مستر باقر ترامپ منتشر کرده است نوشته:

تعجب می کنم  که عده ای  در میان  ده خروار مسئله که آقای قالیباف با آن روبروست، گیرداده اند به اینکه چرا رفته بخش کرونایی فلان بیمارستان و چه بسا ناقل باشد و  در جلسه سران  قوا ، دو نفر دیگر را کرونایی کند. فکر می کنید آفاباقر نمی داند اگر برود بیمارستان ممکن است مریض شود؟  وقتی دونالدترامپ احتمال  می داده به علت معاشرت با دستیارش! کرونا می گیرد، قالیباف نمی داند؟

ترامپ با خودش نشسته حساب کرده و بقول امروزی ها فایده-هزینه کرده. به این نتیجه رسیده که هم فال است هم تماشا. هم با دستیارش معاشرت کرده، و هم برفرض که کرونا بگیرد ، در افکارعمومی در مقایسه با رقیبش بیشتر دیده می شود و احتمال ریاست جمهوری و ماندگاری اش در کاخ سفید بیشتر می شود!

حالا آقاباقر هم مثل ترامپ عمل کرده. با خودش گفته یک ژست مردمی می گیرم میروم بیمارستان. اگر مریض شدم که به نفعم است و اگر هم کرونا نگرفتم، باز ژست مردمی بودن را گرفته ام و باز هم به نفعم است. یعنی همان حساب و کتاب ترامپ را، قالیباف هم کرده است، البته بدون تنعم از دستیار! 

انتخابات سیزدهمین رئیس جمهور نزدیک است. خیلی نزدیک. و آقای قالیباف، که با مجلس حال نکرده، یواش یواش می خواهد بیاید سمت پاستور.  حالا اگر کمی کرونا هم قاطی اش باشد که چه بهتر!
حالا اگر آقای قالبباف قصه ما با همین احتمال ابتلا به کرونا به جلسه سران سه قوه برود چه بهتر! و حتی اگر دو رئیس قوه دیگر هم کرونا گرفتند چه اهمیتی دارد؟! یکی که اواخر دولتش است و دیگری رقیب بالقوه. و رقیب مریض بهتر از رقیب سالم!

216216

کد خبر 1440589

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =