کشف بیش از ۴۰۰ هزار ماسک/ پلمب ۲۳ واحد صنفی و دستگیری ۱۸ محتکر

مهر نوشت: رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از ۴۰۰ هزار عدد انواع ماسک و دستگیری ۱۸ محتکر طی سه هفته گذشته خبر داد.

سردار محمدرضا مقیمی در تشریح جزئیات این خبر، اظهار کرد: با توجه به تداوم شیوع ویروس  کرونا  در سطح جامعه، مأموریت‌های پلیس امنیت اقتصادی در راستای رصد اطلاعاتی انبارها و مراکز توزیع تجهیزات بهداشتی به طور کامل و با قوت بیشتر همانند گذشته انجام می‌شود.

وی افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی با جمع‌آوری اطلاعات و انجام گشت‌های هدفمند، افراد سودجو و اخلال گران در بازار توزیع اقلام بهداشتی و محل احتکار کالاها را شناسایی می‌کنند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا گفت: طی هفته‌های گذشته (۲۲ شهریور ماه تا ۱۴ مهر ماه)، مأموران در بازرسی از واحدهای صنفی، مراکز توزیع و عرضه تجهیزات بهداشتی و انبارها، بیش از ۴۰۰ هزار عدد انواع ماسک را کشف کردند.

سردار مقیمی با اشاره به اینکه ماسک‌های مکشوفه به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و در استان‌ها به دانشگاه‌های علوم پزشکی تحویل داده شد، عنوان کرد: طی این مدت، ۲۳ واحد صنفی متخلف پلمب، ۱۸ محتکر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا در پایان با اشاره به عزم جدی این پلیس برای مبارزه با احتکار کنندگان اقلام بهداشتی و ضروری از مردم خواست: در صورت اطلاع از احتکار هرنوع کالا بلافاصله موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

۲۳۵۲۳۷
کد خبر 1440763

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =