عبدی: پرسپولیس قهرمان آسیا شود؟ چرا که نه

سایت رسمی پرسپولیس نوشت؛ مهاجم تیم پرسپولیس گفت: سانتر بشار رسن در بازی با النصر آنقدر خوب بود که حیف بود گل نمی شد.

 مهدی عبدی در خصوص انتخاب گلش به النصر عربستان به عنوان بهترین گل هفته لیگ قهرمانان آسیا گفت: خیلی خوشحالم که این گل با ارزش به عنوان بهترین گل هفته انتخاب شد. واقعا باید از همه اعضای کادرفنی و هم‌تیمی‌هایم تشکر کنم که به من کمک کردند تا این گل را بزنم. البته سانتر بشار آنقدر خوب بود که واقعا حیف بود اگر این توپ گل نمی‌شد.

وی در پاسخ به این سوال که فکر می‌کردی بتوانی در این بازی حساس روی سر مدافع گرانقیمتی مثل مایکون گل بزنی افزود: واقعا گل زدن به این تیم سخت بود اما انگیزه زیادی برای گلزنی در این بازی داشتم. خوشبختانه با همه بازیکنان تلاش زیادی کردیم و این گل حاصل کار تیمی بود. البته قبل از رفتن به ورزشگاه آقای مطهری به من گفت در این بازی گل می‌زنی و با سر هم گل خواهی زد. خوشحالم که رو سفید شدم.

مهاجم پرسپولیس در مورد اینکه چقدر احتمال می‌داد این گل به عنوان بهترین گل هفته در آسیا انتخاب شود ادامه داد: من گل زدم تا پرسپولیس موفق باشد. واقعا به این مسائل فکر نمی‌کردم اما حالا خوشحالم که این گل حساس به عنوان بهترین گل انتخاب شده است.

عبدی در ادامه گفت و گو با رسانه رسمی پرسپولیس درباره اینکه آیا این تیم قهرمان آسیا می شود، گفت:  بله! چرا که نه؟ ما تلاش زیادی کرده و خواهیم کرد و شک نکنید امسال قهرمان آسیا خواهیم شد.

۲۵۲ ۲۵۲

کد خبر 1440852

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =