گردهمایی اربعین حسینی در پیاده‌راه بوعلی همدان با رعایت پروتکل های بهداشتی

مسئول ایستگاه‌های صلواتی شهرستان همدان از برگزاری تجمع اربعین حسینی در پیاده‌راه بوعلی خبر داد و گفت: رعایت موارد ایمنی و بهداشتی در این مراسم در اولویت است.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ صادق نظری از برگزاری تجمع اربعین حسینی در پیاده راه بوعلی همدان خبر داد و افزود: امسال به خاطر شیوع بیماری کرونا ایستگاه صلواتی نداریم، فقط دو ایستگاه صلواتی یکی برای توزیع اقلام بهداشتی و یکی هم برای توزیع آب‌معدنی پیش‌بینی‌شده است. 

وی با تاکید بر اینکه برای روز اربعین برنامه همراه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی پیش‌بینی‌شده است، خاطرنشان کرد: تعبیه صندلی در پیاده راه با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی انجام می‌شود و همه باید با رعایت بهداشت و استفاده از ماسک در مراسم حضور یابند.

نظری اضافه کرد: قرائت زیارت اربعین در برنامه گنجانده شده  است، چند مداح مرثیه‌سرایی خواهند داشت و آیت‌الله شعبانی نماینده ولی‌فقیه در استان هم برای سخنرانی دعوت شده است، این برنامه برای التیام دل جامانده‌های اربعین است،  کسانی که تمایل دارند می‌توانند همراه با وسایلی که راهی پیاده‌روی اربعین می‌شدند با همان کوله‌پشتی و سربند و... حضور یابند تا برنامه مزین به حال و هوای اربعین شود.

کد خبر 1440861

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =