رئیس مرکز بهداشت کشور: امسال اپیدمی آنفلوآنزا را نخواهیم داشت

رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در همدان گفت: امسال با وجود کرونا و دستورالعمل‌های بهداشتی ارائه شده به مردم شامل استفاده از ماسک، فاصله‌گذاری اجتماعی، شستن مداوم دست‌ها، اپیدمی آنفلوآنزا را نخواهیم داشت.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ جعفر صادق تبریزی رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه دکتر منوچهر کرمی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان از شهرستان کبودرآهنگ بازدید کرد.

وی از همت و تلاش نیروهای سخت‌کوش مدافعین سلامت که در این شرایط سخت اقتصادی و کرونایی از جان، مایه گذاشتند، قدردانی کرد و گفت: اولویت‌های دریافت واکسن به مراکز بهداشتی درمانی در دستورالعمل ارسال شده که شامل اولویت اول زنان باردار، افراد دیالیزی، سالمندان، بیماران بدخیم، مراکز نگهداری معلولین و زندان‌ها هستند.

رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: برای تمام همکارانی که در حوزه بهداشت و درمان در مواجهه با ویروس کرونا هستند، دستور تزریق  صادر شده  است و برای بقیه مردم که نیازمند واکسن هستند به مرور زمان تهیه می‌شود.

تبریزی در مورد اپیدمی آنفلوآنزا در فصل سرد سال نیز گفت: امسال با وجود کرونا و  دستورالعمل‌های بهداشتی ارائه شده به مردم شامل استفاده از ماسک، فاصله‌گذاری اجتماعی، شستن مداوم دست‌ها اپیدمی آنفلوآنزا را نخواهیم داشت.

۴۶

کد خبر 1440865

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =