کرونا دراستان چهارمحال وبختیاری همچنان قربانی می گیرد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت : طی ۲۴ ساعت گذشته با فوت ۸ نفر مجموع فوتی ها ناشی از کرونا دراین استان به ۲۹۸ نفر رسید .

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، دکتر مجید شیرانی افزود:طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۴۶ بیمار با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا  به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۷۴ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده اند.
به گفته وی :طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۱۶ مراجعه کننده بیمارستانی با علایم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت : هم اکنون ۲۰۴ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۱۵۲ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

به گفته شیرانی: متاسفانه طی ۲۴ساعت گذشته ۸ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان گزارش شده است و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۲۹۸ نفر می باشد.

گفتنی است ، هم اکنون ۳۴ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

48

کد خبر 1440910

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =