برگزاری مراسم ازدواج دختر مقام ارشد کاخ سفید در اوج شیوع کرونا/عکس

مارک میدوز رئیس کارکنان کاخ سفید در ماه مه و در میانه بحران مرگبار کرونا در آمریکا علیرغم محدودیت‌های کرونایی که تجمع بیش از ۱۰ نفر را ممنوع می‌کرد، میزبان عروسی دخترش در آتلانتا، مرکز ایالت جورجیا بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روزنامه تایم، بنابر گزارش‌ها، این مراسم ۳۱ مه در سالنی مجلل با حضور حدود ۷۰ میهمان از جمله «جیم جردن» عضو جمهوری‌خواه سنای اوهایو برگزار شد. در این مراسم که در فضای بسته برگزار شد، حضار از جمله خود میدوز مقررات ایالتی درباره زدن ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت نکرده بودند. در این زمان تجمع بیش از ۱۰ نفر در ایالت جورجیا ممنوع بود.

تایم نوشته است:  درست در همان شب برگزاری مراسم عروسی دختر رئیس کارکنان کاخ سفید و در فاصله کمتر از ۳ کیلومتر آنطرف‌تر، پلیس ضد شورش آمریکا و نیروهای گارد ملی جورجیا از معترضان به نژادپرستی و خشونت پلیس که بعد از قتل «جورج فلوید» به خیابان‌های آتلانتا آمده بودند با گاز اشک‌آور پذیرایی می‌کردند.

بنابر اعلام پلیس آتلانتا، در آن شب بیش از ۶۰ معترض بازداشت شدند. اعتراضاتی که به شهرهای دیگر آمریکا از جمله واشنگتن هم کشیده شد.

310 310

کد خبر 1441508

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =