رمز موفقیت کلمبیا مقابل ونزوئلا از نگاه کی‌روش

دنیای ورزش تورنتو نوشت: سرمربی تیم ملی فوتبال کلمبیا اعتقاد دارد دو فاکتور مهم باعث شده است تا تیمش بر ونزوئلا غلبه کند.

کارلوس کی‌روش که تیم تحت هدایتش بامدا امروز (شنبه) در اولین بازی خود در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 در منطقه آمریکای جنوبی با نتیجه 3 بر صفر میهمانش ونزوئلا را از پیش رو برداشت، پس از این بازی گفت: کلید موفقیت ما در این بازی جاه‌طلبی و تمرکزی بود که داشتیم. بازیکنان ما با فروتنی و احترام به حریف بازی کردند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کلمبیا افزود: احترام به حریف به معنای ترسیدن از آن نیست، بلکه آگاهی از نقاط قوت و ضعیف حریف است. ونزوئلا تیم خوبی است، اما ما می‌دانستیم که در چه مقاطعی از بازی باید قدرتمند باشیم و به دروازه حریف حمله کنیم.

وی همچنین درباره عملکرد خوب دو بازیکن تیمش اظهار داشت: دوست ندارم به صورت انفرادی درباره بازیکنانم صحبت کنم. دووان زاپاتا و موریل کاری را کردند که باید می‌کردند، تلاش برای تیم، درست به مانند خامس رودریگس و دیگر بازیکنان.  من همیشه می‌خواهم بازیکنان به همین اندازه متمرکز و مصمم باشند، چون این تنها راه رسیدن به پیروزی است.

سرمربی پیشین تیم ملی ایران همچنین درباره هافبک تأثیرگذار تیمش خاطرنشان کرد: خامس عالی بازی کرد. او باید بیشتر بازی و گلزنی کند. خامس سعی کرد در این بازی گلزنی کند، اما فکر می‌کنم مهم بود که تعویضش کنیم و به او استراحت بدهیم. ما در بازی بعدی باید به مصاف شیلی برویم که آنها نسبت به ما یک روز بیشتر استراحت خواهند کرد، از این رو تصمیم به تعویض خامس گرفتم تا او را برای بازی بعدی هم در اختیار داشته باشیم.

256 251

کد خبر 1441929

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =