۰ نفر
۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳
سارقان سابقه‌دار را شناسایی کنید

پلیس آگاهی استان با انتشارتصاویر ۳ نفر از اعضای باند سارقان سابقه‌دار از شهروندان درخواست کرد: چنانچه افرادی به این شیوه مورد سرقت قرار گرفتند به پلیس آگاهی استان البرز مراجعه کنند.

به گزارش خبرآنلاین از البرز:   سرهنگ «محمد نادربیگی» با اعلام این خبر گفت: درپی دریافت چندین فقره شکایت مردمی به پلیس آگاهی، مبنی بر سرقت درمناطق مختلف استان البرز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرارگرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات پیچیده پلیسی و تلاش شبانه‌روزی ماموران پلیس آگاهی استان، در نهایت متهمان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه هر ۳ متهم دستگیر شدند.

وی بیان داشت: متهمان در اعترافات خود اذعان داشتند که درساعات شب اقدام به سوارکردن مسافر کرده و سپس در مکان‌های خلوت با تهدید و آزار و اذیت، اموال آنها را به سرقت می‌بردند.

سرهنگ نادربیگی تصریح کرد: متهمان تاکنون به ۱۰ فقره سرقت خودرو و بیش از ده‌ها فقره سرقت به عنف و آزار و اذیت شهروندان اعتراف کرده‌اند.

رییس پلیس آگاهی استان البرز در پایان گفت: با حکم دادستان البرز، تصویر بدون پوشش متهمان در رسانه‌ها منتشر تا چنانچه افرادی به این شیوه مورد سرقت قرار گرفتند به پلیس آگاهی استان البرز واقع در کرج- میدان طالقانی- ابتدای بلوار تعاون مراجعه کنند.

46
 

کد خبر 1441935

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =