۲۹ نفر
۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱
پرویز مظلومی؛استقلال و ولع دیده شدن!

هنوز چند ماه بیشتر از انتخاب مظلومی به عنوان سرمربی تیم‌ملی جوانان بیشتر نمی‌گذرد که او پست سرپرستی باشگاه استقلال را قبول کرد.

پرویز مظلومی شد سرپرست استقلال.فکر می کنم از هول حلیم افتاد توی دیگ.اصلا چطور این اتفاق افتاد؟آقا پرویز شما مگر سرمربی تیم ملی جوانان نبودید؟سال ها هیچ تیمی نداشتید و با انتقادهای فراوان روی نیمکت تیم ملی جوانان نشستید حالا چطور شد که با کوچکترین پیشنهادی دوباره برگشتید تا یک صندلی در استقلال را اشغال کنید؟
این تیم مگر نفر دیگری که بتواند کارهای سرپرستی را انجام بدهد و نفریکه محبوبیت داشته باشد کم دارد؟تا کی قرار است این دورهای باطل در باشگاه استقلال زده شود و چهره جدیدی روی کار نیاید؟ هر چه فکر می کنم نمی دانم چرا اینقدر بی تعهدی و بی تعصبی وارد فوتبال ما شده که خیلی راحت بی خیال مسئولیت هایی که به ما سپرده اند می شویم و برای بیشتر دیده شدن زیر میز می زنیم.البته این حق را به شما می دهیم،هر چه نباشد استقلال کجا و تیم ملی جوانان کجا!اینجا هر هفته بازی دارید،هر هفته ممکن است تلویزیون نشان تان بدهد و این طور در یاد هواداران می مانید!
کاش کمی عرق به کارهایی که به ما سپرده بودند داشتیم و کاش متعهد بودن را از خودمان شروع می کردیم.تیم ملی جوانان پشتوانه تیم ملی امید و بزرگسالان این مملکت است،فرض را می گذاریم که فدراسیونی ها روی شما و برنامه هایی که داده بودید حساب کرده اند و ...اصلا بی خیال آقا پرویز.همه چیزمان به همه چیزمان می آید چرا الکی دارم از شما ایراد می گیرم؟ روی نیمکت استقلال به شما خوش بگذرد.

251 251

کد خبر 1441950

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۷:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۹
  34 8
  توی یک دورهمی رستورانی جمع شدند دور هم همه رو بردند زیر سوال.. دو روز بعد رفتند جلسه با وزیر..دو روز بعدشم نصف ادم های اون دورهمی سر از استقلال در آوردند..
 • IR ۲۱:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۹
  8 3
  استقلاله دیگه مطمئنا` خدا خدا میکنه فکری نتیجه نگیره و زودتر اخراج بشه و اولین نفر جایگزین که به چشم میاد ایشون بشه و بقولی بقیه ماجرا ...
 • حمید IR ۰۹:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۰
  5 4
  احسنت..ول بکن معامله نیست این آقا...ز گهواره تا گور با استقلال ..بیچاره استقلال
 • آسمان آبی IR ۱۶:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۰
  3 8
  اتفاقا برعکس نویسنده مغرض معتقدم همین حالا وقت کمک به استقلال از طرف پیشکسوتان و دلسوزان واقعی استقلال بوده پرویزخان دهها ساله که دیده شده همون روزایی که طاق دروازه تیم محبوبتون رو سوراخ میکرد پرویز خان از زمانی که منصوریان سرمربی شده بود باید بعنوان مدیر فنی رو نیمکت می نشست استقلال باید همیشه یه پیشکسوت و بزرگترش نفر اول روی نیمکت باشه استقلال با مردم و پیشکسوتانش قدرت پیدا میکنه استقلال سالهاست که تنهاست و توسط جماعتی مافیایی داره لطمه میخوره نگران تیمهای ملی چه نوجوانان چه جوانان و ............نباشید استیلی و شاهرودی و امامی فر ومیناوند و .......هستن !!
 • Mostafarabani IR ۱۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۱
  9 4
  اولین اشتباه فکری آوردن این بود و دومین اشتباه برکناری نامجو مطلق
 • سعید GB ۱۵:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  3 1
  منم معتقدم اومد که توی چشم باشه و در اولین فرصت ممکن ، صرفا بر اساس احساس مسئولیت و نه هیچ چیز مصلحت اندیشی دیگه ای!!!!!!! ، جای فکری رو روی نیمکت بگیره. قبول کردن سرپرستی میان برترین راه ممکن به سمت سرمربیگری بود.