اجرای طرح توسعه و احداث بیش از ۱۷ هزار متر شبکه فشار متوسط هوایی

به منظور پیش بینی و تامین برق مشترکان جدید، طرح توسعه بیش از ۱۷ هزار متر شبکه فشار متوسط هوایی در نقاط مختلف شهرستان شاهرود انجام خواهد شد .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان مدیر توزیع برق شهرستان شاهرود با عنوان این موضوع بیان داشت: احداث چهار هزار و ۶۱۲ متر شبکه ۲۰ کیلوولت و دو دستگاه پست هوایی توزیع برق در دهستان طرود، خیابان ساحلی، جاده قدیم مغان، روستای چاه مرعی بخش بیارجمند، بلوار خاوران، خیـابان ساحلـی شمالی،رینگ فیـدر های شهیـد بهشتی و مغان و بیمارستان و رجا ، نصـب پنـج دستگاه ترانس عمـومی جهت ایجاد ظرفیت جدید و توسعه ۵۰۰ متر شبکه روشنایی معابر در بلـوار ۱۲ فـروردین، به عنوان اقـدامات پیش بینی شده این مدیریت تا پایان امسال به شمار می رود.

جمال فرخ زاده با بیان این که برای تامین برق متقاضیان جدید این شهرستان، طرح توسعه شش هزار و ۱۳۸ متـر شبکـه فشـار ضعیـف و فشـار متـوسط هوائی و زمینی از آغاز سال جاری تا زمان حاضر اجرائی گردیده گفت: نصب ۱۹ ایستگاه هوائی توزیع برق با ظرفیت سه هزار و ۱۵ کیلوولت آمپر در راستـای تغذیه برق مشترکین جدید نیز انجام و بهره برداری شده است.

وی با اظهار این که در راستای پروژه کاهش تلفات انرژی الکتریکی، چهار هزار و ۲۰ متر کابل خودنگهدار در نقاط مختلف شهرستان احـداث شده اضافه کرد: بهینه سازی هفت هزار و ۱۷۰ متر شبکـه های تـوزیع بـرق ، از دیگـر فعالیـت های اجـرائی شده برای استمرار خدمات دهی به مشترکان محسوب می شود.

فرخ زاده با اشاره به این که ۲۰ دستگاه کنتور هوشمند در قالب طرح فراسامانه اندازه گیری و مدیـریت انرژی «فهام» از شروع سال جاری تا به حال در این شهرستان نصب گردیده تصریح کرد: جهت اجرایی نمودن ۲۸۴ پروژه عمرانی برق رسـانی ایـن شهـرستان در شش ماه نخست امسال، مبلـغ ۶۷ میلیارد و ۵۳۴ میلیون ریال اعتبار صرف شده است.

46

کد خبر 1442229

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =