۰ نفر
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
ماموریت جدید سعید اسدی در عرصه تئاتر

با انتخاب سعید اسدی به عنوان مدیر دفتر انتشارات و پژوهش اداره‌کل هنرهای نمایشی پس از استعفای مهرداد رایانی‌مخصوص، مراسم تکریم و معارفه با حضور مدیرکل هنرهای نمایشی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مراسم تکریم و معارفه مدیر دفتر انتشارات و پژوهش اداره‌کل هنرهای نمایشی با حضور قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی، مهرداد رایانی‌مخصوص مدیر پیشین این دفتر، سعید اسدی مدیر جدید آن و برخی از مدیران اداره‌کل روز شنبه ۱۹ مهرماه در دفتر مدیرکل هنرهای نمایشی برگزار شد.

در این مراسم مهرداد رایانی‌مخصوص که چندی پیش به دلیل مشغله کاری از این سمت استعفا داد با تشکر از همکاران خود خطاب به مدیرکل هنرهای نمایشی گفت: همکاری شما در تحقق برنامه دفتر انتشارات و پژوهش را به هیچ‌وجه فراموش نمی‌کنم. تحقق درست و به‌قاعده سیستم اداری و تشکیلاتی از مواردی بود که سال‌های سال از آن دور بودیم و شما آن را میسر کردید.

او ادامه داد: اعتقاد دارم که حضور سعید اسدی در دفتر انتشارات و پژوهش اداره‌کل هنرهای نمایشی منشاء خیر خواهد بود. امروز بسیار خوشحالم که فارغ از تمام اتفاقاتی که در این مدت در دفتر انتشارات و پژوهش رخ داد وب‌سایت این مجموعه را با کمک همکارانم راه‌اندازی کردیم تا گنجینه دفتر انتشارات ماندگار شود.

در ادامه سعید اسدی مدیر جدید دفتر انتشارات و پژوهش اداره‌کل هنرهای نمایشی ضمن اشاره به سابقه دوستی و همکاری خود با رایانی‌مخصوص گفت: مسیر درستی در دوره مدیریت قبلی شکل گرفت که شاید تنها کاری که می‌شود انجام داد ادامه همین مسیر در کنار دوستانی است که همگی دارای شآن علمی و هنری هستند. امید دارم که با اشتراک مساعی و با نگاه مثبت مدیرکل هنرهای نمایشی بتوان بر بار پژوهشی این دفتر افزود و دیدگاه‌های تازه‌تری را به این مجموعه اضافه کرد.

۲۴۱۲۴۱
کد خبر 1442275

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =