کشف ۱۵۴کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس قزوین و فارس

فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف ۱۵۴کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های قزوین و فارس و دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ سردارمهدی حاجیان، فرمانده انتظامی استان قزوین در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در بیان جزئیات این خبر گفت: در راستای مبارزه جدی با سوداگران مرگ و توزیع کنندگان عمده مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام کارهای اطلاعاتی از فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر به سمت استان های مرکزی، مطلع شده و بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.
او ادامه داد: با تکمیل تحقیقات تخصصی مأموران پلیس استان، یکی از قاچاقچیان مواد مخدر که با استفاده از یک دستگاه تریلی در حال انتقال محموله سنگین مواد مخدر از شرق کشور به استان های مرکزی کشور را شناسایی کردند.
حاجیان خاطرنشان کرد: بلافاصله با هماهنگی های انجام شده و هدایت اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین، خودروی قاچاقچیان توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس در یکی از خیابان های شهرستان "شیراز" شناسایی و متوقف شد.
فرمانده انتظامی استان قزوین در پایان با اشاره به کشف ۱۵۴کیلو تریاک در بازرسی از خودروی توقیفی افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات مشترک پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.

۴۶

کد خبر 1442650

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =