مراسم یادبود ۲ رادیویی تازه درگذشته برگزار شد

ایسنا نوشت: مراسم یادبود ابوالفضل نوروزی و علیرضا فتحی‌پور، دو رادیویی درگذشته، امروز (دوشنبه ۲۱ مهر) برگزار شد.

یادبود زنده‌یادان ابوالفضل نوروزی و علیرضا فتحی‌پور، با حضور معاون صدا، مدیران و همکاران آن‌ها، دوشنبه ۲۱ مهر در استودیوی شماره یک ساختمان شهدای رادیو برگزار شد.

در این مراسم که خانواده مرحوم ابوالفضل نوروزی نیز حضور داشتند، علی بخشی‌زاده، معاون صدا، ضمن تسلیت فقدان آن دو عزیز گفت: «حضرت علی(ع) می‌فرماید، «با مردم چنان زندگی و چنان معاشرت کنید که اگر جان به جان آفرین تسلیم کردید، مردم در فراق شما بگریند و به نحوی زندگی کنید که مردم علاقه‌مند معاشرت با شما باشند.»

بخشی‌زاده ادامه داد: «جناب آقای نوروزی و مهندس علیرضا فتحی‌پور در زمان حضور در رسانه منشاء خدمات خیر و اثرگذاری بودند و چنان زندگی کردند که مصداق کلام حضرت مولی الموحدین علی (ع) در روش زندگی بودند.»

ابوالفضل نوروزی، صبح روز پنجشنبه مصادف با اربعین سید و سالار شهیدان بر اثر ایست قلبی درگذشت. وی دانش آموخته دکترای رشته علوم سیاسی بود و پژوهش‌هایی در این زمینه از خود به یادگار گذاشته است. نوروزی از سال ۱۳۷۸ در معاونت صدا مشغول به کار شد و در کارنامه کاری خود، مدیریت در شبکه‌های رادیویی همچون ایران، گفت‌وگو و اقتصاد را بر عهده داشت.

همچنین مرحوم علیرضا فتحی‌پور، مدیر گروه علوم قرآنی رادیو قرآن، نیز  ۱۹ مهر، پس از تحمل یک دوره بیماری، دارفانی را وداع گفت. کارشناس‌مجری برنامه ترنم آیات، راز آسمان، راز آفرینش  رادیو قرآن، برنامه به رنگ خدا در رادیو ایران، مجری‌کارشناس برنامه اردیبهشت شبکه چهار سیما، برنامه‌های قرآنی بشارت، به سوی ظهور همچنین برنامه تلویزیونی روز خدا، بخشی از فعالیت‌های مرحوم فتحی‌پوردر صداوسیما بود.

وی حافظ کل قرآن کریم و از قاریان کشورمان بود و پیش از این، سابقه سردبیری خبرگزاری شبستان را داشته است.

در این مراسم با قرائت فاتحه و ذکر صلوات یاد آن دو عزیز سفر کرده گرامی داشته شد.

۵۷۵۷

کد خبر 1442809

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =