۳۰درصد متکدیان نیازمند واقعی هستند

مسئول مرکز ساماندهی متکدیان قزوین گفت: کمتر از ۳۰درصد متکدیان نیازمند واقعی هستند و مابقی حرفه و کسب خود را تکدی‌گری قرار داده اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محسن رحیمی، مسئول مرکز ساماندهی متکدیان در قزوین گفت: کمتر از ۳۰درصد متکدیان قزوین نیازمند واقعی هستند و مابقی حرفه و کسب خود را تکدی‌گری قرار داده اند که در این بین افراد ثروتمندی هم وجود دارند که در چهارراه‌ها اسپند دود می‌کنند.
او از مردم خواست به هیچ عنوان به متکدیان کمک نکنند چرا که کمک‌های مردمی موجب افزایش متکدیان می شود.
رحیمی از ساماندهی متکدیان خبر داد و افزود: در اجرای این طرح برخورد با افراد مطرح نیست و این مرکز براساس قانون وظیفه غربالگری و ساماندهی متکدیان را بر عهده دارد.
او گفت: عوامل گشت این مرکز در شیفت‌های مختلف در شهر گشت‌زنی می‌کنند و در صورت تماس شهروندان با این مرکز نیز به محل اعزام و وضعیت متکدی بررسی می شود که در صورت نیاز به بررسی بیشتر موضوع و کسب تکلیف از مقام قضایی، متکدی به مرکز ساماندهی متکدیان واقع در بلوار شهید باهنر قزوین منتقل خواهد شد تا مراحل اداری برای غربالگری فرد و ارجاع به یکی از دستگاه‌ها طی شود.
مسئول مرکز ساماندهی متکدیان افزود: مردم برای کمک به اجرای طرح ساماندهی متکدیان در صورت مشاهده متکدی در شهر قزوین با سامانه ۱۳۷ شهرداری و یا تلفن ۳۳۳۵۴۰۲۰ تماس بگیرند.

46

کد خبر 1443036

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =