پس از امارات، کشتی باری بحرین به زودی در بندر حیفا پهلو میگیرد

ایسنا نوشت: پس از پهلو گرفتن کشتی اماراتی در بندر حیفا در اراضی اشغالی، رسانه‌های رزیم صهیونیستی از ورود قریب‌الوقوع نخستین کشتی باری بحرین به این بندر خبر دادند.

به گزارش سایت شبکه روسیا الیوم، شبکه کان رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نخستین کشتی باری بحرین به زودی وارد بندر حیفا در اراضی اشغالی می‌شود.

در همین راستا، مدیر کل شرکت "MSC Israel" فاش کرد که مقامات ارشد بنادر و ناوگان دریایی بحرین علاقه زیادی به تقویت همکاری با رژیم صهیونیستی نشان می‌دهند.

خبرنگار شبکه کان رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که یک خط دریایی جدید به زودی برای صادرات کالاهای رژیم صهیونیستی به بنادر امارات از طریق بندر پورت سعید مصر آغاز به کار خواهد کرد.

این کشتی باری بحرینی درحالی به بندر حیفا نزدیک شده است که یک ماه پس از توافق عادی‌سازی روابط میان امارات و رژیم صهیونیستی، بامداد دوشنبه اولین کشتی باری حامل کالا از امارات در بندر حیفا پهلو گرفت.

این کشتی حرکت خود را از بندر دوبی آغاز کرده و با طی مسیر بین‌المللی با گذر از بندر موندرا در هند ۱۵ کانتینر حاوی کالاهای اختصاصی برخی شرکت‌ها، سرمایه‌گذاران و واردکنندگان اسرائیلی را منتقل کرد.

310 310

کد خبر 1443079

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =