رشوه ۸۵۰ میلیونی قاچاقچی سوخت در یزد صورتجلسه شد

فرمانده انتظامی استان یزد گفت: ماموران پلیس رشوه ۸۵۰ میلیون ریالی قاچاقچی سوخت را صورتجلسه و متهم را با دو پرونده پرداخت رشوه و حمل سوخت قاچاق به دادسرا معرفی کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد و به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سردار عباسعلی بهدانی فرد درباره این خبر اظهارکرد: در راستای برخورد با قاچاق فرآورده های سوختی، ماموران پلیس شهرستان مهریز و دسته رزمی شهید "شاهدی" طرح مبارزه با قاچاق سوخت را در محور "یزد-انار" به مرحله اجرا گذاشتند.
وی ادامه داد: ماموران هنگام کنترل خودروهای عبوری یک دستگاه تریلی نفتکش "اسکانیا" را که از مرکز کشور عازم استان های شرقی بود برای بازرسی متوقف و در بررسی های انجام شده ۴۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق را کشف و یک متهم را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان یزد گفت: هنگام انتقال نفتکش به پارکینگ، قاچاقچی دستگیر شده برای رهایی از چنگال قانون مبلغ ۸۵۰ میلیون ریال را به صورت کارت بانکی به عنوان رشوه به ماموران پلیس پرداخت می کند.
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس در کمال صحت و پاکدستی، رشوه تحویلی را صورتجلسه و متهم را با دو پرونده حمل سوخت قاچاق و رشوه به مراجع قضائی معرفی کردند.
بهدانی فرد در خاتمه با بیان اینکه صحت عمل و پاکدستی از ویژگی بارز ماموران پلیس استان یزد است، تصریح کرد: ماموران پلیس بدون هیچ چشمداشتی و با تلاش شبانه روزی امنیت و آرامش شهروندان قانون مدار را برقرار و با مخلان نظم و امنیت، بدون هیچ مماشاتی برخورد خواهند کرد.

48 

کد خبر 1443127

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =