عملیات اجرایی خط دوم انتقال آب با همکاری معادن استان آغاز می شود

نماینده یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به دلیل کمبود اعتبار عملیات اجرایی خط دوم انتقال آب متوقف شده است، گفت: امیدواریم با همکاری وزارت خانه و اجرای مسئولیت اجتماعی معادن بزرگ استان عملیات اجرایی این پروژه مجددا آغاز شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ محمدصالح جوکار در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه در حال حاضر موضوع آب مهمترین چالش یزد است، افزود: با هماهنگی های انجام شده با وزارت نیرو، مجری و پیمانکار اجرای خط دوم انتقال آب  به استان یزد اتفاقات خوبی رقم خورده است که می تواند در سرنوشت این خط اثر گذار باشد.
وی افزود: به دلیل کمبود اعتبار عملیات اجرایی خط دوم انتقال آب متوقف شده است که امیدواریم با همکاری وزارت خانه و اجرای مسئولیت اجتماعی معادن بزرگ استان عملیات اجرایی این پروژه مجددا آغاز شود.
نماینده یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تاکنون در ارائه ۲۹ طرح مشارکت داشته است، تاکید کرد: در مدتی که از عمر مجلس گذشته است چهار طرح از سوی بنده به نمایندگان پیشنهاد شده است.
وی با بیان اینکه اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در کمسیون شوراها بررسی شد، خاطرنشان کرد: پس از گذشت ۴۰ سال  از پیروزی انقلاب اسلامی برای اولین بار قرار است شاخص های رجل سیاسی در قانون تعریف شود.
جوکار با اشاره به اینکه این طرح به صحن علنی مجلس ارسال شده و در نوبت طرح قرار گرفته است، اظهار کرد: اصلاح قانون انتخابات شوراها نیز در دستور کار کمیسیون قرار گرفته  که در بخش نظارتی و نظارت بر عملکرد چهارساله منتخبین تغییراتی صورت خواهد گرفت.
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه حوزه تقسیمات کشوری بخش دیگری از وظایف این کمیسیون است، گفت: اصلاح تقسیمات کشوری و تغییر در تعداد نمایندگان، طرح های درآمد پایدار شهرداری ها و دهیاری ها و طرح مدیریت جامع شهری مباحثی است که قرار است از سوی این کمیسیون دنبال شود.
جوکار با اشاره به اینکه مراجعات مردمی به نمایندگان به نسبت مجلس نهم که بنده خدمتگزار مردم بوده ام افزایش چشم گیری داشته است، گفت: معیشت، اشتغال، مسکن، صدورمجوز کسب و کار های و مشکلات قضایی و اداری بیشترین حجم موضوعات مراجعه کنندگان در بر می گیرد.
نماینده یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از ابتدای آغاز به کار مجلس تا کنون ۶۷۵ مراجعه مردمی داشته است، افزود: برای این مراجع کنندگان  هزار و ۶۲۵ مورد مکاتبه اداری انجام شده که عددی قابل توجه است.
وی با اخذ مجوز بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی تامین اجتماعی اشاره کرد و افزود: امیدواریم این موضوع نیز بعد از سال ها روی زمین ماندن در این دوره به نتیجه برسد.

46

کد خبر 1443302

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =