درباره تمهیدات منع تردد در تهران تصمیم‌گیری می‌شود

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: محسنی بندپی گفت: منع رفت و آمد از مبدأ و مقصد در ۵ استان کرج، اصفهان، ارومیه، تهران و مشهد در دستور کار قرار گرفت.

 انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دورکاری ظرفیتی است که اگر دستگاهی از این ظرفیت برخوردار باشد، می‌تواند کارها را به صورت الکترونیکی و حضور کارمند در منزل انجام دهد.

وی افزود: براساس بخشنامه امور استخدامی این کار توصیه شده و بخشنامه‌ای از سوی استانداری ابلاغ شده تا نسبت به ایجاد بسترهای لازم برای خدمات الکترونیکی و دورکاری به ویژه برای کسانی که بیماری زمینه‌ای و... دارند، شرایطش فراهم شود و رفت و آمد و شلوغی تراکم در کلانشهر تهران به حداقل برسد.

استاندار تهران گفت: وزیر بهداشت با توجه به روند رو به رشد و مشاهده پیک سوم کرونا در بعضی کلانشهرها مثل کرج، اصفهان، ارومیه، تهران و مشهد از رئیس جمهور درخواست کرد که منع رفت و آمد از مبدأ و مقصد این کلانشهرها را در دستور کار داشته باشیم و وی موافقت کرد.

محسنی بندپی تصریح کرد: نظارت اجرایی این موضوع بر عهده پلیس راهور است و درباره اینکه چه تمهیداتی را برای سه روز آخر می‌خواهیم، تصمیم گیری می‌شود.

۲۳۵۲۳۷

کد خبر 1443554

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =