کارمند اخراجی که قصد اخاذی ۳۰ میلیون تومانی داشت، دستگیر شد

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: کارمند اخراجی شرکت برنامه‌نویسی با قصد اخاذی ۳۰ میلیون تومانی از کارفرمای خود توسط پلیس فتا دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ سرهنگ فیروز سرخوش نهاد در گفتگویی با اعلام مطلب خود افزود: فردی با هویت پنهان با بهره گیری از شبکه اجتماعی پیامی را برای مسوول یک شرکت برنامه نویسی ارسال کرده و در قبال منتشر نکردن مفاد پرونده ها و قراردادهای این شرکت در خواست ۳۰ میلیون تومان کرد.

وی خاطرنشان کرد: مسوول این شرکت برای پیگیری موضوع، با در دست داشتن مرجع قضایی به پلیس فتا مراجعه کرده و اظهار داشت که به فردی که چند ماه پیش از شرکت اخراج کرده مظنون است.

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان همدان اضافه کرد: پلیس با در دست داشتن این سرنخ عامل اخاذی را شناسایی و دستگیر و این فرد در بازجویی‌ها به بزه انتسابی اعتراف کرد.

سرهنگ سرخوش نهاد گفت: متهم حدود سه ماه پیش پس از بروز اختلاف با مسوول یک شرکت برنامه نویسی، از این محل اخارج شده و در اقدامی تلافی جویانه درصدد اخاذی بود که توسط پلیس دستگیر شد.

وی اظهار داشت: طبق گفته متهم، وی به علت اختلاف مالی با مسوول شرکت برنامه نویسی اقدام به ترسیم نقشه‌ای برای اخاذی در قبال فاش نکردن اطلاعات و اسناد این شرکت کرده بود.

48

کد خبر 1443841

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =