رشد ارزش معاملات بورسی آذربایجان‌غربی به بیش از یک‌هزار میلیارد ریال

ایرنا نوشت: مدیر بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی با اشاره به معامله بیش از ۸۴ میلیون و ۷۳۰ هزار سهم و حق تقدم سهام شرکت‌های بورسی و فرابورسی طی هفته گذشته در استان گفت: ارزش معامله‌های این بازار در این مدت به بیش از یک‌هزار میلیارد ریال بود

وحید جوادی اظهار داشت: شاخص کل بورس استان طی هفته گذشته در مقایسه با هفته پیش از آن با ۲۰ هزار و ۷۱۶ واحد افزایش به یک میلیون و ۵۶۱ هزار و ۴۱۶ واحد رسید.

وی با اشاره به اینکه طی هفته گذشته شاخص بازار فرابورس اما کاهش ۷۹ واحدی را تجربه کرد، افزود: این شاخص نیز در پایان هفته گذشته به ۱۸ هزار و ۷۵ واحد رسید.

مدیر بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه طی این مدت در بورس استان، ۱۲ کارگزار از ۱۸ ایستگاه معاملاتی، سهام و حق‌تقدم بیش از ۱۸۲ شرکت بورسی و فرابورسی را معامله کردند، افزود: در این مدت نمایندگی شرکت کارگزاری "سرمایه و دانش" بیشترین ارزش ریالی معاملات منطقه را با ۱۷ درصد به خود اختصاص داد.

مدیر بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی از سهم ۴۹ درصدی خرید در هفته گذشته خبر داد و بیان کرد: طی این مدت، شرکت تامین سرمایه نوین با هشت درصد، بیشترین ارزش کل معامله‌ها را به خود اختصاص داد و در رده نخست معاملات بورس منطقه‌ای قرار گرفت.

46

کد خبر 1444663

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =