۰ نفر
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷
تأمین امنیت مردم افتخار پلیس است

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: پلیس با تمام توان در حوزه‌های مختلف از جمله پیشگیری از جرائم، حفظ نظم و امنیت، برخورد با متخلفین، کنترل ترافیک شهری و جاده‌ای و... شبانه‌روز مشغول تلاش است و این افتخاری است که در نظام مقدس اسلامی به مردم غیور این سرزمین خدمات ارائه دهیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به  نقل از پایگاه خبری پلیس ،صبح امروز منوچهر امان‌اللهی در مراسم صبحگاه نیروی انتظامی در محل ستاد فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری با تبریک آغاز هفته نیروی انتظامی گفت: امنیت نیاز همه است و اگر امنیت نباشد قطعا شاهد شکوفایی و بالندگی نخواهیم بود و نیروی انتظامی با تلاش مجاهدانه به صورت شبانه‌روز با انجام ماموریت‌های مختلف در تلاش برای ارتقای امنیت در سطح جامعه است.
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه همه در هر جایی و در برخورد با هر مشکلی اولین جایی که تقاضای کمک دارند نیروی انتظامی است، افزود: در استان روزانه بیش از هزار تماس با مرکز فوریت‌های ۱۱۰ گرفته و خدمات انتظامی ارائه می‌شود.
وی تاکید کرد: پلیس با تمام توان در حوزه‌های مختلف از جمله پیشگیری از جرائم، حفظ نظم و امنیت، برخورد با متخلفین، کنترل ترافیک شهری و جاده‌ای و بسیاری از موارد دیگر شبانه‌روز مشغول تلاش است و این افتخاری است که در نظام مقدس اسلامی تحت لوای رهبری به مردم غیور این سرزمین که هزاران شهید تقدیم این آب و خاک کردند خدمات ارائه دهیم.
امان‌اللهی اضافه کرد: استان چهارمحال و بختیاری در شاخص‌های مختلف پیشگیری، کشفیات و برقراری نظم و غیره در جایگاه خوبی قرار دارد و رویکرد اصلی نیروی انتظامی ارتقای آموزش همگانی در زمینه نظم و امنیت است و بر این باوریم با افزایش مشارکت مردمی شاهد ارتقای نظم و امنیت در سطح جامعه خواهیم بود.
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: این هفته فرصتی برای تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل و افزایش تعامل و همکاری با مردم است تا بتوانیم نقص‌ها را شناسایی و مرتفع کنیم و در جهت تقویت نظم و امنیت در جامعه اقدامی موثر داشته باشیم.

46

کد خبر 1444672

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =