مؤتلفه با کاندیدای حزبی وارد انتخابات ۱۴۰۰ می‌شود؟

حسن غفوری فرد عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: حزب مؤتلفه اسلامی در حال بررسی شرایط انتخابات سال ۱۴۰۰ بوده و هنوز به صورت مصداقی کاندیداهای احتمالی خود را مشخص نکرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حسن غفوری فرد عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری در بخشی از گفتگوی خود با خبرآنلاین در پاسخ به این سوال که  آیا حزب «مؤتلفه اسلامی» به عنوان یک تشکیلات سیاسی ریشه دار همانند انتخابات سال ۹۶ قصد دارد که یک کاندیدا به عرصه انتخابات ریاست جمهوری معرفی کند؟، اظهار کرد:  حزب مؤتلفه اسلامی از سال ۴۲ تا کنون فعالیت دارد و تنها حزبی است که در بیش از ۲۵۰ نقطه کشور دفتر دارد. اما تنها وجود یک حزب فعال در کشور کافی نیست و باید احزاب مختلف با یکدیگر در عرصه انتخابات رقابت کنند. متاسفانه در کشور ما عدم وابستگی به احزاب نوعی افتخار محسوب می‌شود و افراد برای اینکه خود را معرفی کنند می‌گویند که عضو هیچ حزب و دسته‌ای نیستند.

در همین رابطه بخوانید؛

غفوری فرد: احمدی نژاد سیاهنمایی می‌کند/ ولایتی کاندیدای ۱۴۰۰ نمی‌شود

وی ادامه داد: در خصوص انتخابات ریاست جمهوری سال آینده حزب مؤتلفه اسلامی از دوماه قبل شروع به ارزیابی فضای انتخاباتی پیش رو کرده و این روند همچنان نیز ادامه دارد.

غفوری فرد در پاسخ به پرسش دیگری با این مضمون که آیا مؤتلفه به صورت مصداقی به کاندیدای خاصی نیز رسیده‌ است؟، بیان داشت: خیر! اما بررسی‌ها ادامه دارد و به احتمال زیاد در سال آینده حزب مؤتلفه اسلامی کاندیدای موردنظر خود را برای شرکت در عرصه رقابت معرفی خواهد کرد.

۲۷۲۱۹

کد خبر 1444678

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =