نیروهای خدماتی مراکز بهداشتی از مزایا و پاداش ایام کرونا بهره مند شوند

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در نامه ای به استاندار یزد خواستار دیده شدن و پرداخت پاداش به نیروهای کارگری مراکز بهداشتی استان شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ عماد تشکری در این رابطه اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا در کشورمان، مدافعان سلامت اعم از پزشکان، پرستاران و ... به عنوان پیشتازان سلامت عمومی تمام تلاش خود را جهت حفظ و صیانت سلامت مردم به کار بسته اند که در اینجا جا دارد از همگی آنها تقدیر و تشکر کنم.
وی افزود: در این میان یکی از بخش هایی که کمتر و یا اصلا دیده نشده اند نیروهای خدماتی هستند که به صورت شرکتی در مراکز بهداشتی استان پا به پای نیروی رسمی و پیمانی آن مراکز مشغول به کار هستند.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه کارگران مراکز بهداشتی علاوه بر نظافت، پاکسازی و ضدعفونی بیمارستان‌ها، کارهای شخصی بیماران را به دلیل نداشتن همراه بر عهده دارند، تاکید کرد:  در واقع می توان گفت نیروهای خدماتی مظلومان بخش سلامت هستند که باید صدایشان شنیده شود.
وی بر لزوم پرداخت پاداش به نیروهای خدماتی مراکز بهداشتی توسط دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی تاکید کرد و افزود: براساس اطلاع واصله بخش کارگری شاغل در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی از حیث پرداخت پاداش دوران کرونا مغفول مانده اند. 
تشکری با بیان اینکه از استاندار یزد تقاضا دارم برای جبران زحمات و ایجاد انگیزه بیشتر در نیروی کار و تاثیر آن در امر خدمات رسانی مطلوب از منابعی که به منظور پاداش و مزایای بیماری کرونا به مراکز درمانی اختصاص می یابد به نحو مقتضی نیروهای خدماتی و شرکتی نیز بهره مند گردند.

46

کد خبر 1444756

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =