پشت پرده تهدید به اعدام رئیس جمهور /چه کسانی به دنبال عصبانی کردن روحانی هستند؟

ایرنا نوشت: نماینده پیشین مجلس خواستار ورود هیات نظارت بر رفتار نمایندگان به توییت اهانت‌آمیز مجتبی ذوالنوری رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شد.

محمدرضا بادامچی، با اشاره به توییت اهانت آمیز مجتبی ذوالنوری رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس که در آن خواهان اعدام و استیضاح رییس جمهوری شده بود، گفت: خیلی تاسف آور است که برخی نشسته اند و از خودشان حکم صادر می‌کنند این اقدام علیه مقامات کشوری صحیح نیست.

وی افزود: افراد می‌توانند نظرشان را بدهند همان طور که رییس جمهوری نظر خود را اعلام می‌کند.  در چنین مقطعی که با بحران اقتصادی رو به رو هستیم و کشور به انسجام عمومی نیاز دارد، باید از سخنان رییس جمهوری استقبال کرد. از این حرف باید با کشورهای دیگر مذاکره کنیم حرف و سخنی درست از رییس جمهوری است. باید از این همه تنش و دوئل دوری کرد و انسجام و وحدت کشور را حفظ کرد.

وی با بیان این که اتاق فکری در پشت این قضیه است، گفت: قطعا گروهی همیشه با تندروی مانع توسعه بودند همین طرز تفکر باعث شد نتوانستیم FATF را از مجلس بگذرانیم و عده ای مجلس قبلی را دور زدند و باعث ضعف مجلس شدند و باعث شد امروز کشور به این مشکلات بیفتد.

نماینده سابق تهران با بیان این که عده ای هدفشان از این اقدام دولت عصبانی کردن دولت است،  یادآور شد: قطعا پشت سر چنین رفتارهایی اهداف انتخاباتی قرار دارد که به خیر کشور نیست. اگر ما خیر کشور و سرافرازی  کشور را بخواهیم باید از بیان این گونه مطالب جلوگیری کنیم. هیات نظارت بر رفتار نمایندگان باید هر چه سریعتر به این اقدام مجتبی ذوالنوری ورود کند چرا که ما موضوعی مهم‌تر از این قضایا نداریم.

 به گزارش ایرنا مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در توییتر خود با اشاره به اظهارات اخیر رییس جمهوری درباره صلح امام حسن(ع) خواستار مجازات رییس جمهوری شده است.

1727215

کد خبر 1444831

برچسب‌ها