محمد نوازی:فکر کنم در ایفمارک کرونا گرفتم

محمد نوازی پیشکسوت باشگاه استقلال و مربی شهر خودرو کرونا گرفته است. دو روز قبل بود که این خبر منتشر شد. حالا او در قرنطینه به سر می‌برد و امیدوار است تا این بیماری را پشت سر بگذارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛نوازی در پاسخ با این سوال که تصور می‌کند کی و در کجا به این بیماری مبتلا شده، توضیح می دهد: «راستش من فکر نمی‌کنم به این بیماری مبتلا شوم. هفته پیش بود که به ایفمارک رفتم. اینها تست‌هایی است که همه تیم‌ها می‌دهند. من هم به ایفمارک رفتم و نمونه خونم را گرفتند. احساس خودم این است که آنجا به کرونا مبتلا شدم. اتفاقا بعد از آزمایش هم چند روزی آزاد بودیم منتهی حال من بد شد.»

او در پاسخ به این سوال که چه زمانی فهمید مبتلا به کرونا شده، می گوید: «چند روز بعد از حضور در ایفمارک شب تب و لرز گرفتم ولی حالم خوب شد. منتهی بعد از آن اتفاق دیگری افتاد. حس بویایی و حس چشایی خود را به طور کامل از دست دادم. الان اگر پیاز هم بخورم نه مزه‌اش را می‌فهمم و نه بوی آن را حس می‌کنم.» آیا اعضای خانواده نوازی هم به کرونا مبتلا شده اند؟ او جواب می دهد: «نه خداراشکر مشکلی پیش نیامده. الان هم اعضای خانواده هوایم را دارند و مدام آب میوه و مایعات می خورم تا بتوانم این بیماری را شکست دهم. الان هم غیر از دو مشکلی که گفتم مشکل دیگری ندارم.»

251 251

کد خبر 1445194

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =