بررسی همکاری های استان یزد با شهر هرات

مدیر هماهنگی دفاتر نمایندگی سازمان مهندسی ساختمان استان در راستای گسترش و توسعه همکاری ها و تعامل بیشتر با شهردار هرات دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ «محسن دهقان» در دیدار با «علی صادق زاده» با اشاره به لزوم گسترش تعاملات میان سازمان نظام مهندسی و شهرداری هرات اظهار کرد: سازمان نظام مهندسی آماده ارائه هرگونه خدمات مشاوره ای به مجموعه تلاشگر شهرداری ها است.
وی افزود: این همکاری در راستای افزایش منافع عمومی جامعه است و ما بر این باوریم که با همکاری و تعامل صحیح می توان به شعار خدمت به شهروندان جامع عمل پوشاند.
مدیر هماهنگی دفاتر نمایندگی سازمان مهندسی ساختمان استان با بیان اینکه جلوگیری از ساخت و سازهای بدون مجوز و غیر اصولی در شهر هرات ضروری است، تاکید کرد: جلسات مستمر نظام مهندسی و شهرداری برای نیل به این هدف ادامه خواهد داشت.
در ادامه این جلسه شهردار هرات با ابراز خشنودی از تعامل صورت گرفته بین نظام مهندسی و شهرداری هرات گفت: این شهرداری در راستای توسعه همکاری های دو جانبه اقدام به صدور رایگان پروانه ساختمان در طرح باز آفرینی شهری کرده است.
علی صادق زاده با بیان اینکه شهروندان باید به این آگاهی برسند که اصول اولیه شهرسازی نیازمند آن است که شهر توسط متخصصین ساخته شود، افزود: بخشی از بهترین متخصصان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان هستند. 
در ادامه این نشست مدیر دفتر نمایندگی شهرستان هرات با برشمردن برخی حوزه های مشترک کاری گفت: سازمان نظام مهندسی ساختمان آمادگی دارد تا در زمینه های عمرانی بعنوان بازوی مشورتی، یار و یاور شهرداری باشد.
محسن ستوده با تشریح بخشی از برنامه سازمان در شهرستان خاتم افزود: نصب تابلو مشخصات ساختمان، اجرایی کردن نظارت عالیه ساختمان، الکترونیکی کردن گزارشات و... بخشی از این اقدامات است.

48

کد خبر 1445241

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =