شناسایی ۲۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان چهارمحال و بختیاری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت:طی ۲۴ ساعت گذشته تست ۲۸ نفر مراجعه کننده بیمارستانی مثبت قطعی اعلام شد.

به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال : دکتر مجید شیرانی افزود:طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۸ بیمار با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا  به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۴۵ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده اند.

وی اظهار داشت :طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۲۸ مراجعه کننده بیمارستانی با علایم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.

به گفته شیرانی: هم اکنون ۲۵۲ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۲۰۳ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

وی با اظهار تاسف گفت:  طی ۲۴ ساعت گذشته ۴ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان گزارش شده است و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۳۵۱ نفر می باشد.

گفتنی است : هم اکنون ۴۱ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

48

کد خبر 1445265

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =