عادل فردوسی‌پور، فرزادحسنی و محمدرضا شهیدی‌فرد به تلویزیون برمی‌گردند؟

با کنار رفتن مرتضی میرباقری و جانشینی حمید شاه‌آبادی به جای او در معاونت سیما، گمانه‌زنی درباره تولید برنامه‌های تازه و بازگشت برخی از چهره‌های سرشناس عرصه اجرا به تلویزیون شنیده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، زمانی که یک برنامه تلویزیونی ساخته می‌شود پس از مشخص شدن موضوع، مهم‌ترین چیزی که می‌تواند مخاطب را پای آن بنشاند، مجری است. مجری موظف است بینندگان را با هدف برنامه همدل کند و زمانی که مخاطب دل به برنامه داد، پیام‌های آن را هم دریافت خواهد کرد حتی اگر این پیام‌ها درباره موضوعاتی باشد که در نگاه اول برای عموم مخاطبان جذاب نیست. مجری‌گری و نحوه اجرا، یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در برنامه‌های تلویزیونی است.

در چند سال گذشته، تلویزیون تعدادی از مجریان باسابقه و شناخته شده خود را به دلیل‌های مختلف، کنار گذاشته است. با تغییر معاونت سیما در هفته گذشته و جانشینی حمید شاه‌آبادی به‌جای مرتضی میرباقری، گمانه‌زنی‌ها برای بازگشت تعدادی از مجریان قبلی تلویزیون داغ شده است که به همین بهانه، ما نگاهی به چهره‌های موفق اجرا داشته‌ایم که شاید شانس بازگشت به این جعبه جادویی را داشته باشند.

با تغییر معاون سیما هم، امیدی به بازگشت عادل نیست

عادل فردوسی‌پور، مجری معروف و جنجالی برنامه «نود» را به مدت بیست سال در شبکه سه می‌دیدیم که در اسفند ۹۷ از آنتن سیما دور شد و دیگر اجازه اجرا نگرفت. با کنار گذاشته شدن عادل، خیل عظیمی از طرفداران برنامه‌های فوتبالی شبکه سه سیما ریزش کردند و بعد از آن هم تلویزیون نتوانست برنامه‌ای با کیفیت «نود» بسازد. البته بی‌مهری به این مجری ورزشی، همین‌جا پایان نیافت و مجوز ساخت برنامه «۹۹» در شبکه نمایش خانگی هم از طرف ساترا (وابسته به صدا و سیما) به او داده نشد.

با این شرایط، کنار گذاشتن عادل فردوسی‌پور از اجرا، تصمیمی قطعی و جدی است که به نظر نمی‌رسد ربطی به معاونت سیما داشته باشد. به همین دلیل، با آمدن شاه‌آبادی هم به تلویزیون، نمی‌توان چندان امیدوار به بازگشت این مجری محبوب بود.

رقابت رشیدپور با احسان علیخانی

رضا رشیدپور، پس از قطع برنامه «حالا خورشید» در شبکه سه، تنها در برنامه مناسبتی یلدای ۹۸ دیده شد. او سه ماه بعد، با برنامه گفت‌وگومحور «اتفاق» بار دیگر به شبکه سه آمد که ساختار متفاوتی نسبت به دیگر برنامه‌های گفت‌وگومحور تلویزیون داشت و با حضور تعداد زیادی تماشاگر ضبط می‌شد، اما شیوع کرونا، این برنامه را هم تحت تاثیر قرار داد و تغییراتی اجباری در آن به وجود آورد. «اتفاق»، رمضان امسال با تغییراتی پخش شد، اما نتوانست تبدیل به برنامه‌ای پربیننده‌ شود و اتفاق خوبی را برای رضا رشیدپور رقم بزند.

سپس از یک مسابقه سرگرم‌کننده به نام «بمب» با اجرای رضا رشیدپور خبر رسید که ساختاری پرهیجان و مفرح دارد و باید منتظر ماند و دید می‌تواند خاطره بد «اتفاق» را از بین ببرد. «بمب» البته می‌تواند در جذب مخاطب، رقیب «عصر جدید» احسان علیخانی هم بشود که بازار برنامه‌سازی‌ها را در تلویزیون داغ کند. با توجه به سابقه رشیدپور و شرایط حاکم بر معاونت سیما، بی‌گمان هیچ مشکلی برای بازگشت رضا رشیدپور به تلویزیون وجود ندارد.

آشتی رامبد جوان با تلویزیون

داستان رامبد جوان با دیگر مجریانی که مدتی است از تلویزیون دور هستند، کمی تفاوت دارد. او سال گذشته، به میل خود از صدا و سیما فاصله گرفت و با پرهیز از ساخت سری تازه «خندوانه»، در ادامه قصد کرد برنامه «استندآپ ‌شو» را به صورت آنلاین به خانه‌ها ببرد. فراخوان مرحله اول مسابقه اعلام و هیات داوران انتخاب شد و همه چیز برای ضبط آماده بود که در آخرین لحظات متوقف شد. جوان، مرداد امسال با انتشار متنی، از داوران، شرکت‌کنندگان و حامیان مالی این برنامه عذرخواهی و به طوررسمی، خبر تعطیلی آن را اعلام کرد. او در ادامه توضیح داد، این مسابقه به برنامه «خندوانه» که احتمالا آبان‌ پخش خواهد شد، اضافه می‌شود و نام آن به «خنداننده شو ۳» تغییر خواهد یافت.

با بررسی آن‌چه در یک سال گذشته بر رامبد جوان گذشته است، باید گفت او پس از قهر از صدا و سیما که در پست‌های اینستاگرامی‌اش هم دیده می‌شد، با به بن بست رسیدن ساخت برنامه در فضای مجازی، تنها چاره را در بازگشت به تلویزیون دید که از طرف مدیران این رسانه هم با آغوش باز مورد استقبال قرار گرفت. این روی گشاده سیما به رامبد جوان، بی‌گمان در دوره مدیریت شاه‌آبادی هم استمرار خواهد داشت و تماشاگران، شاهد سری تازه «خندوانه» هم خواهند شد.

فرزاد حسنی، آمد و رفت‌های پشت سر هم به تلویزیون

فرزاد حسنی، یکی از مجری‌های پُرسابقه تلویزیونی است که در یک دهه گذشته، حضورش در این جعبه جادویی، فراز و نشیب‌های زیادی داشته است. آخرین بار، او در اردیبهشت ۹۵، «اکسیر» را روی آنتن شبکه دو برد که با شروع فعالیت مرتضی میرباقری در معاونت سیما، این برنامه متوقف شد. برخی از حواشی که دنبال این برنامه بود، در تعطیلی «اکسیر» بسیار موثر بود. البته این مشکل، برای نخستین  بار رخ نمی‌داد و در سال ۸۶ هم، حسنی به خاطر اجرای برنامه «کوله پشتی» و حواشی آن، مدتی ممنوع‌التصویر شد.

اینک با روی کار آمدن حمید شاه‌آبادی، زمزمه‌های بازگشت این مجری شنیده می‌شود که با توجه به نیاز معاونت سیما به حضور چهره‌های سرشناس در اجرای برنامه‌ها برای جذب مخاطب بیشتر، شانس دوباره دیده شدن فرزاد حسنی در قاب تلویزیون بسیار زیاد است. 

ضابطیان با شاه‌آبادی از رادیو به تلویزیون برمی‌گردد؟

منصور ضابطیان، یک فعال رسانه‌ای و فرهنگی است که گویا هیچ‌وقت بیکار نمی‌نشیند. در مطبوعات قلم می‌زند، برای رادیو، تلویزیون و فضای وب برنامه می‌سازد و هر وقت بتواند، چمدان می‌بندد و به سفر می‌رود و حاصل گشت و گذارش را در قالب فیلم، یادداشت و کتاب منتشر می‌کند. در این میان اما او با برنامه «رادیو هفت» که به مدت پنج سال از شبکه آموزش پخش می‌شد، به شهرت رسید و پس از آن قصد داشت «رادیو شب» را روی آنتن ببرد که موفق نشد.

ضابطیان، پس از آن‌که دید در تلویزیون جایی ندارد، به رادیو کوچ کرد. در چند سال گذشته، او چندین برنامه را به گوش مخاطبان این رسانه قدیمی رسانده و دوره‌ای پر کار را در رادیو پشت سر گذاشته است که بخشِ عمده آن، هم‌زمان با مدیریت حمید شاه‌آبادی بوده است. اینک با انتقال شاه‌آبادی از رادیو به معاونت سیما، بازگشت ضابطیان هم به تلویزیون قوت گرفته است که شاید این‌بار او را در شبکه‌هایی پر مخاطب‌ترِ تلویزیون ببینیم.

محمدرضا شهیدی‌فرد و غیبت طولانی

محمدرضا شهیدی‌فرد، پس از سال‌ها فعالیت در رادیو، در سال ۱۳۷۰ و با برنامه «تا هشت و نیم»، کارش را در تلویزیون آغاز کرد. ولی این برنامه موفق «مردم ایران سلام» بود که او را به مردم شناساند. این برنامه صبحگاهی، از ۱۳۸۵، نزدیک به دو سال روی آنتن شبکه دو رفت و با تلفیق مباحث هنری، فرهنگی، تاریخی و مسائل روز، بینندگان ثابتی را پیدا کرد.

برنامه بعدی شهیدی‌فرد در تلویزیون که پخش آن در تابستان ۱۳۹۰ از شبکه یک آغاز شد، «پارک ملت» نام داشت که اگر نه به اندازه «مردم ایران سلام»، ولی در مقایسه با برنامه‌های مشابه دیگر، موفق بود. او پس از این، هرچند به صورت جسته و گریخته بازهم در تلویزیون ظاهر شد، ولی مدت‌هاست در قامت یک مجری با یک برنامه ثابت و زنده، مشغول به فعالیت نبوده است. اینک با تغییر مدیریت در معاونت سیما، باید دید او جای خود را در این رسانه دوباره بازخواهد یافت یا نه.

۵۷‌۲۴۵

کد خبر 1445280

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 63
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • علی IR ۱۴:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
  به برنامه های دیگر کاری نیست ولی برنامه نود فوتبال ما را نابود کرد نه احترام باقی گذاشت نه گذشت و جوانمردی دوباره اشتباه را تکرار نکنید
  • سعید IR ۱۴:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
   نود پر بیننده ترین برنامه تلویزیون بود و بعد از تعطیلی نود مشکلات فوتبال ما صد برابر شد. الان هم اکثریت جامعه فوتبالی به درستی مجری این برنامه ایمان پیدا کردن. بعد شما میگی نود فوتبال ما را نابود کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جسارتا حالت خوبه؟؟
  • IR ۱۴:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
   37 7
   یعنی این نظر بیشتر مردمه؟
  • عبدالکریم IR ۱۴:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
   در پاسخ به کاربر سعید باید گفت که نظر کاربر علی کاملا صحیح است . آن برنامه درصدد بود که با شلوغ کاری و نمایش حق به جانب به گونه ای رفتار کند که القا نمایند پیگیر امور است و مچ می گیرد و البته تعدادی را فریب داد و یاور خود کرد اما بهرحال هیچگاه ماه پشت ابر نمی ماند و همه به ماهیت آن پی بردند
  • CA ۱۵:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
   منظور علی اینه که برنامه نود دکون خیلی ها را تخته کرد. دست غارتگرهای بیت المال در فوتبال از مافیای بلیت فروشی گرفته تا دلال های بازیکن و فساد مدیریتی همه را داشت رو میکرد. این شد که کله اش کردند. اینها چیزایی هست که نابود شد و احتمالا علی آقا هم دستش در همون کاسه ها بوده
  • IR ۱۷:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
   19 12
   برو عمو
  • محمد CA ۲۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
   44 5
   عزیز من شما از برنامه نود چیزی متوجه نمیشوی که اظهار نظر می‌کنی ...
  • FR ۲۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
   12 1
   برای انتخابات سال اینده هست این بازی ها! خیلی چیزهای دیگه داره پیش میاد که مثلا مردم رو تو اولویت قرار بدن ولی سابقه شون خلاف اینو نشون میده و الان هم صداسیما پلن داره که به نظر مردم بیشتر اهمیت بده که بیارتشونپای صندوق های رای سال اینده! با این چیزها میخوان دل مردم رو بدست بیارن! امیدوارم مردم آگاه باقی بمونند برای چندسال اینده
  • پرستو PL ۰۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
   22 0
   یعنی چی.. مگه عادل خان بازیچه ی شماست که هر وقت دلتون خواست‌ حذفش کنید و هر وقت دوست داشتید برش گردانید
  • IR ۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
   7 0
   بروبابا....عقده ای
  • IR ۰۷:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۲
   3 0
   یه چیزی گفتی،،ولی بدون فکر و حساب نشده
  • IR ۰۹:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۵
   9 0
   اگر یه متخصص که کارش رو بلده توی صدا وسیما باشه عادل فردوسی پور هست تنها مجری مسلط به روز و مردمی که بیشترین مخاطب رو جذب میکرد حالا اینکه شما خوشت نمیاد دلیل نمیشه بهش وصله بچسبونی برنامه برای مردم ساخته میشه و مردم هستند که باید تعیین کنند برنامه خوزه یا نه که در مورد نود کاملا این موضوع مشهود بود و ریزش مخاطبان هم بیشتر به این حرف صحه گذاشته
 • کیمیا IR ۱۴:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
  73 13
  حیف از برنامه نود
 • افسانه IR ۱۴:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
  11 0
  آقای شهیدی فر در یک برنامه که از شبکه پنج نشان می دهد آمده بود
 • reza IR ۱۴:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
  از وقتی که برنامه نود پخش نمیشه ببینید چی بر سر فوتبال آومده و دلالها چه راحت در این فوتبال جولان می دهند
 • امیر IR ۱۴:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
  96 18
  هرکاری میکنه این حسنی لووووووس برنگردون
 • عبدالکریم IR ۱۴:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
  صدا و سیمای ما قائم به شخص نیست که با رفتن یک شخص بخواهد تغییرات بنیادی بکند . صدا و سیمای ما قائم بر اهداف و آرمان های نظام و انقلاب اسلامی است
  • ایرانی IR ۱۴:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
   95 0
   گمان نمی کنم آرمان انقلاب اسلامی رویکرد کنونی صدا و سیما بوده باشد.صدا و سیما دافعه دارد
  • IR ۱۵:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
   104 5
   دقیقا به همین خاطر هم کسی برنامه هاشو نگاه نمیکنه
  • IT ۱۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
   70 1
   با پول مردم اداره میشه، موظف هست در خدمت خواسته ها و آرمان های مردم باشه!
  • mehdi IR ۰۸:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
   18 0
   پول میگیری نظر میدی عبدالکریم ؟ ما که از تلویزیون یک فوتبالو نگاه می کنیم قبلا یک نود نگاه می کردیم یک خندوانه یا دورهمی که همشون تعطیل شدن...پس نشون میده نظر مردم مهم نیست ....ضمن اینکه قبلا برنامه نود خیلی از مشکلات فوتبال رو بررسی میکرد و شاید حل ولی الان جناب میثاقی حتی داوری ها رو نقد نمیکنه چند تا نظر میخونه و تمام چون یک مترسکه اوردنش و بهش دستورم دادن پیگیر هیچ دلالی نباش
 • ۱۴:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
  61 10
  فرزاد حسنی نه تو رو خدا
 • حسین IR ۱۵:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
  31 88
  این اقایون همه با تلوزیون مطرح شدند حالا برای مردم و تلوزیون کلاس میزارند قدر شناسی هم چیز خوبی است . اما باز هم سگ شان می ارزد به مزدک وطن فروش که رفت
  • IR ۱۷:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
   49 4
   سلام.ببخشید هر کس جایگاه خود را دارد.در این دنیا کسی جای دیگری نیست.لطفا فقط در جایگاه خود سخن بگوییم‌ آقای مزدک میرزایی تصمیم به رفتن گرفت شاید برای انجام کار مفید براساس تخصص خود.
 • احمد IR ۱۶:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
  80 9
  کی تلویزیون میبینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
 • مرادی IR ۱۶:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
  51 11
  خودکشی تلویزیون به دست خودش
 • برای ایران IR ۱۷:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
  16 27
  چه خوب که به جای این عزیزان ....استعدادهای جوان شکوفا شوند...این بزرگواران در خاطر ما محبوب هستند
 • پویا IR ۱۷:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
  70 12
  در جواب کاربرحسین . مزدک اگر رفت از دست کاسبان فوتبال و ورزش رفت تا به سرنوشت عادل دچار نشه . وطن فروشی را با کدام معیار های خود میسنجید ؟ که هر کس با شما نبود وطن فروش و خائن می شود اخووووی ؟؟؟
  • IR ۰۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
   0 15
   مزدک اگر رفت از دست عادل رفت که لابی درست کرده تو تلویزیون و به رفقاش گزارش میداد فقط. جام جهانی اخیر یادتون نیست؟ نون کسی رو آجر کنی نونت آجر میشه.
 • IR ۱۸:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
  35 8
  تنها کار خوب صدا سیما پخش نکردن حسنی بود
 • علیرضا IR ۱۹:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
  50 13
  با برگشتن عادل فردوسی پور موافقم اما اون دوتا هیچ محبوبیتی دیگه بین مردم ندارن. مگر قحط الرجاله که اونا بخان دوباره برگردن. رامبد رفت کانادا به ریش همه خندید حالا دوباره برگرده.....
 • علیرضا IR ۱۹:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
  67 4
  فکر کنم رامبد دوباره جیبش خالی شده یاد تلویزیون افتاده
  • هستی IR ۰۸:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
   9 1
   احسنت به شما میرن هر کاری دلشان میخاد میکنن بهد یادشون میافته که باید برای مردم الگو باشن گم شن وطن فروشای بی خاصیت ولی باهمه این ها عادل عزیزم با همه فرق میکنه فقط عادل وعشقه پاکترین فرد تو صدا وسیما بود خدا کنه برگرده من که منتظر بازگشت عادل جان هستم با گزارش فوق العاده وبرنامه جذابش نود که گند همه رو میریزه بیرون
 • م . ن IR ۱۹:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
  87 12
  فقط عادل را عشق است
 • IR ۲۰:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
  48 4
  هر کاری میکنند بکنن فقط این رامبد و حسنی را تو تلویزیون راه ندن خیلی .......
 • گمنامی IR ۲۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
  17 46
  اگه کسی دوست داره از ایران بره مشکلی نیست ، ولی رفتن توی تیم دشمن میشه وطن فروشی و خیانت (اینترنشنال)
 • ایران IR ۲۱:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
  7 0
  خبر آنلاین هم مثل همه رسانه های میلی نظرات مخالف رو انعکاس نمیده ! وای به روزی که نظرات مخالف بر شما اندک ها قالب شوند.
 • IR ۲۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
  1 8
  سلام. به توچه خبر آنلاین. این سه نفر مهره شما اصلاح طلبا در صداسیما هستند
 • مهدی IR ۲۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
  6 0
  پس اگه بازگشت فردوسیپور به معاونت سیما ربت نداره به کی ربت داره؟ چرا رسانه ها ازش شفاف نمیپرسند؟ چرا عادل فقط با کنایه حرف میزنه؟
 • IR ۰۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
  3 1
  دم انتخاباته باشه باشه .....
 • NL ۰۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
  10 0
  واقعا متاسفم برای این صدا و سیمای میلی . خودش هم میدونه بیننده نداره ولی از رو نمیره . تنها برنامه ای که بیننده داشت ، برنامه نود بود که آن را هم برای مردم ممنوع کردند . در هر حال فردوسی پور و مزدک میرزایی در دل مردم جای دارند . اگرچه خیلی ها از این محبوبیت ، ناراحت و دلخور هستند .
 • سعید مزینانی حسینی IR ۰۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
  10 0
  کل ایران مثل استاد فردوسی پور نیست صادق درستکار حرفه ای و کارش براش مهم مهم عادل فردوسی پور محبوب ترین بین مردم
 • زارع RO ۰۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
  9 0
  هیشکی فردوسی پور نمیشه خداییش مجری خوبی بود که در دل ملیونهانفر جا خوش کرده بود با برنامه نود من تا آ خرین لحظه با نود بودم وبعد از اون من هم از تلویزیون خداحافظی کردم هر هفته چشم انتظار دوشنبه ونود بودم ایشالا که برگرده........
 • حسن RO ۰۴:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
  10 0
  تورا به خدا کاری کنید عادل برگرده اون موقع می‌بینید که شبکه 3چقدر طرفدار پیدا می‌کند دلمون برای عادل تنگ شده
 • IR ۰۴:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
  9 2
  تا نوابغی مثل فروغی حضور دارن‌ جایی برای آدمهای معمولی مثل عادل نداریم!!!
 • عباس IR ۰۸:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
  14 0
  تعریف مردم سالاری ایرانی این هست که نزدیک به 100 درصد جامعه و مردم ایران بگن که نود و فردوسی پور رو میخوان فقط یه آقایی یا عده قلیلی که به تعداد انگشتان دست هم نمیرسه میگن نباید باشه....
 • دلفان IR ۱۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
  12 0
  کنار گذاشتن عادل و برنامه ۹۰ ضربه ی بزرگی به صدا و سیما و مخاطبان بود . از زمان تعطیلی برنامه ۹۰ من با شبکه ۳ خداحافظی کردم .
  • RO ۱۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
   1 10
   ولی من تازه سلام کردم
 • IR ۱۱:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
  1 7
  برای همیشه برن و به تلویزیون بر نگردن الهی آمین
 • IR ۱۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
  5 0
  بگذارید برگردند
 • آریو دلفان IR ۲۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
  6 1
  حالا جز فردوسی پور اون دوتای دیگه برهم نگشتند مشکلی نیست. خصوصا حسنی که تو برنامه هاش بعضا مردم رو تحقیر هم میکرد.
 • حسن IR ۲۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
  6 1
  جان من رزومه تیپ مدیر شبکه سه ملاحظه کنید بعد قضاوت و قیاس کنید با تجربه‌ و تحصیلات عادل
 • IR ۲۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
  1 0
  بله عادل خودشون یک ایرانه ازش درست استفاده بکنید
 • IR ۲۳:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
  0 0
  خوبه بیاید
 • علی IR ۰۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۲
  3 2
  سلام با افتخار پشت ایرانیم مجری مثل عادل که دست خیلی هارو رو کرد واقعا جاش خالیست این مجری ها اگر وارد کشورهای دیگه بشن راحت میتونن چند برابر اینجا درامد زایی کنند این واسه ما و کشورمون یک باخت حساب میشه هم ابرومون میر و هم یک فرد باتجربمون خواهشن شما کی هستید که دارید ایرانرو نابود میکنید بابا ما با رفتن مزدک میرزایی خیلی باختیم برید ببینید تو ماهواره شبکه گذاشته ظلم به هم وطن خودمون که ۲۰ سال زحمت کشیده نکنیم خواهشن فراریشون ندید عادل اگر رفت دیگه کسی تلویزیون نمیبینه مثل الان که اصلا از زمانی که عادل رفت اصلا تلویزیون نگاه نمیکنیم
 • ق ر IR ۰۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۲
  2 1
  تلویزیون برنامه جذاب ندارد که بیننده را جذب کنید.
 • IR ۰۳:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۲
  0 0
  تو این شرایظ اصلا این چیزا مهم نیست . برید خودتونو گول بزنید
 • سینا IR ۰۴:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۲
  2 1
  صدا وسیما اصلأ جالب نیست، قبلنا کمی میشد بعضی از برنامه هاشو دید الان چندین ساله که دیگه جالب نیست، من تعجب می کنم چجوری تا الان با این مدیریت‌ها دوام آورده، سانسور شدید در فیلم و سریال‌های خارجی و تکراری بودن فیلم و سریال های ایرانی و استفاده نکردن از توانمندان این عرصه از مجری بگیر تا کارگردان و بازیگر و مهمتر فضای غمناک، غم و اندوه بسیار، جوری که گاهی احساس می‌کنم آخر دنیاست و مجبور به خاموش کردن دیجیتال ایران و روشن کردن ماهواره میشم که فیلم و سریال‌های بروز بهتر هستند تا غم و اندوه صدا و سیما و استفاده نکردن از فیلم و سریال‌های به روز دنیا، آقایون، خانوما صدا و سیمای ایران خیلی خیلی عقبه آدم احساس میکنه تو دهه شصت تلویزیونو روشن کزده، مسئولین فکری کنند، فیلم و سریال‌های جدید خارجی رو از شبکه نمایش پخش کنید،سانسورها رو خیلی محدود کنید، موسیقی هم که کلأ نمیزارید، فکری کنید این برنامه ها تو این دهه اصلأ نیم درصد هم قابل قبول نیست، فکری کنید
 • سجاد IR ۱۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۲
  6 0
  من هیچی از فوتبال نمیدونم ولی برنامه نود برای یه شب هم که بود خانواده را در این آشفته بازار دور هم جمع میکرد ...
 • خخ RO ۰۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۵
  0 1
  خخخخخخ
 • IR ۰۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۵
  2 2
  خوب از همون اول میگفتید همه مجری ها به جز عادل برمی گردند در حالیکه همشون یه طرف عادل یه طرف
 • Faridon.gh4848 US ۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۵
  1 1
  تفکر تنگ نظرانه و سلیقه ای وتعصب گرایان وباند بازی آخرش همین خواهد بود که ریزش بینندگان اهمیتی ندارد چون جیبشان ودرامد مسولین صدا وسیما پر وبردوام است ..
 • مهدی IR ۲۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۶
  1 1
  ی برنامه بزارین برای حل مشکل اقتصادی مردم هر چند من خیلی وقته تی وی نمیبینم