وبینار آموزشی «نحوه استفاده از انواع گزارش‌های اعتباری» برای کارکنان شعب بانک‌ شهر برگزار شد

در راستای افزایش دانش اعتبارسنجی و آموزش هوشمند کارکنان بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری و باتوجه به همه‌گیری بیماری کووید_۱۹، شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران با همکاری بانک ‌شهر دوره آموزشی «نحوه استفاده از انواع گزارش‌های اعتباری» را از تاریخ دوشنبه ۲۸ مهرماه ۱۳۹۹، به صورت وبینار ویژه کارکنان بانک ‌شهر آغاز نمود.

این دوره که به صورت وبینار و از طریق پلتفرم آموزشی شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران برای کارکنان بانک ‌شهر برگزار می‌شود، شامل بحث و تبادل‌نظر در خصوص انواع گزارشات اعتبارسنجی، کاربردها و کارکردهای گزارشات، نحوه تفسیر مطلوب از گزارشات، و... خواهد بود که در چندین جلسه آموزشی و برای حدود ۲۰۰۰ نفر از کارکنان محترم بانک شهر برگزار می‌گردد.

لازم به ذکر است تمامی مؤسسات اعتباری بر اساس ماده ۱۴ آیین‌نامه نظام سنجش اعتبار، موظفند برای اعطای تسهیلات، گزارش اعتباری مشتریانشان را از شرکت اعتبارسنجی دریافت نمایند و براساس نتایج گزارشات اشخاص، نسبت به اخذ وثایق و تضمین‌های لازم اقدام کنند.

گفتنی است تمامی هموطنان ایرانی که از سال ۱۳۸۸ تسهیلات دریافت کرده‌اند، صاحب گزارش اعتباری بوده و می‌توانند به سهولت از طریق سایت شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران به آدرس https://www.irancreditscoring.com و دیگر نمایندگان و شرکای طرف قرارداد با این شرکت، به نشانی‌های آیس (icescoring.com) و مای‌کردیت (mycredit.ir) مستقلاً گزارش اعتباری‌شان را دریافت نمایند.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق آیدی  irancredit@ در اینستاگرام از دانستنی‌های مهم حوزه اعتبارسنجی آگاه شوند.

۲۱۲۱

کد خبر 1445523

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =