انتقاد صریح ربیعی از نفوذی خواندن رئیس جمهور از سوی نمایندگان: خجالت آور است /شاید بگویم نفوذی ها کجا هستند

سخنگوی دولت در جمع اصحاب رسانه گفت: به کلیت مجلس احترام قائلیم و از کلیت مجلس می‌خواهیم که اجازه ندهند جملات ضد دولت از این مکان که امام عصاره فضائل مملکت نامیدند، بیان شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علی ربیعی سخنگوی دولت ظهر امروز (سه شنبه) در نشست خبری با اهالی رسانه در واکنش به برخی توهین‌ها به رئیس جمهور از جانب مجلس، اظهار داشت: انتظار این است مانند بسیاری از زمینه های دیگر مدعی‌العموم اقدامات لازم را انجام دهد.

در همین رابطه بخوانید؛

ربیعی: شیوع کرونا در ۹ استان در شرایط هشدار است /ایرانی‌ها عاشق سلاح نیستندوی افزود: هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس هم برای این گونه موارد تشکل شده است. گزارش توهین‌ها را ارسال کردیم. به کلیت مجلس احترام قائلیم و از کلیت مجلس می‌خواهیم که اجازه ندهند جملات این‌چنینی از این مکان که امام عصاره فضائل مملکت نامیدند، بیان شود. این جملات از متوسط اخلاقی کشور هم کمتر است.  

ربیعی در واکنش به این اظهار نظر که رییس جمهور نفوذی است، گفت: این گونه اظهارات را یک خجالت ملی و به نوعی توهین به شعور ملت و صندوق رای است؛ شاید در روزهای آتی یادداشتی درباره اینکه نفوذی‌ها در کجا هستند، بنویسم.

سخنگوی دولت تصریح کرد: نفوذ در افراط و به هم‌زدن اوضاع نهفته است و اجازه می‌خواهم بیشتر از این وارد این بحث نشوم چون معتقدیم در شرایطی که درد و رنج مردم از تحریم زیاد است و دولت به آرامش نیاز دارد، از مجلس و مدعی‌العموم درخواست می‌کنیم تا تلاش کنند این گونه اقدامات صورت نگیرد.  

27219

کد خبر 1445599

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =