دیدار رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم با رییس فدراسیون

رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم روز کوهنورد با رییس فدراسیون دیدار کرد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم، محمدسعید موسایی باغستانی، با حضور در فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور، روز کوهنورد را به رضا زارعی و اعضای پرتلاش این فدراسیون تبریک گفت.
ارایه گزارش عملکردی از فعالیت های هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم در ماه های گذشته، گفتگو در خصوص ترویج فرهنگ کوهنوردی با محوریت غارنوردی و توسعه این ورزش در جزیره از مهم ترین موضوعاتی بودند که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
رییس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور در این دیدار بر برگزاری دوره های آموزشی در قشم تاکید کرد و گفت: با توجه به موقعیت گردشگری جزیره، تمرکز هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم باید بر توسعه گردشگری ورزشی و پرورش بلد محلی باشد تا ضمن کمک به اشتغالزایی برای جوانان بومی، به معرفی جذابیت های طبیعی قشم نیز پرداخته شود.
زارعی همچنین بر اشاعه فرهنگ طبیعت گردی همگانی تاکید کرد و افزود: شناخت نقاطی برای توسعه ورزش های هیجانی مانند دیپ واتر در منطقه آزاد قشم، امکان برگزاری جشنواره های مهیجی را فراهم می آورد که در ارتقا حوزه گردشگری قشم، بسیار موثر خواهد بود.
یادآور می شود، رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم در دیدارهای جداگانه ای با حسین مقدم، دبیر فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور، آسیابان، رییس کارگروه استان ها، جدائیان رییس کارگروه آموزش فدراسیون به همراه مصطفی حق پرست، رییس بخش جستجو و نجات هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم ملاقات کرد.

۴۶

کد خبر 1446047

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =