آیین رونمایی از کارت هواداری باشگاه پرسپولیس با حضور مدیران ارشد بانک گردشگری و باشگاه پرسپولیس برگزار شد

بانک گردشگری حامی اصلی تیم پرسپولیس تهران به پاس سالها حمایت و همراهی هواداران این باشگاه و قدردانی از حضور پرشور و غرورآفرین آنها از کارت هواداری تیم پرسپولیس و خدمات ویژهی آن رونمایی کرد. یکی از بهترین انواع ارتباط تیم و هواداران، باشگاه هواداری و ارائه خدماتی همچون کارت هواداری است، یک هواداری حسابی با کارت هواداری پرسپولیس محقق می‌شود.

بانک گردشگری یکی از بانک‌های دوستدار و حامی ورزش با ارائه کارت هواداری و خدمات متنوع و ویژه، سعی داشته تا شرایطی مطلوبی را برای هواداران و همراهان تیم پرسپولیس ایجاد کند و در عین حال تعامل بین هواداران و تیم را تقویت کند. امکانات این کارتها در زمینه خدمات بانکی و کارگزاری، گردشگری، حملونقل، اقامت، هتل، مراکز خرید و تفریحی، بیمه، تعمیرات خودرو و... و. هستند.  

همچنین خدمات درنظر گرفته شده برای کارتهای هواداری و باشگاه هواداران محدود به خدمات حال حاضر نیست و به صورت مداوم امکانات مختلفی به لیست امکانات قابل ارائه اضافه میشود و حتی امکان اعطای سهام بانک نیز به این گروه در آیندهای نزدیک فراهم می شود.

به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، طرفداران و هواداران تیم توانمند و غرورآفرین پرسپولیس که در سال‌های متمادی حمایت خود را از تیم پرسپولیس دریغ نکرده‌اند می‌توانند زین پس از امکانات و شرایط ویژه‌ی باشگاه مشتریان و کارت هواداری پرسپولیس در سه سطح هوادار "همراه"، "حامی" و "دوآتیشه" بهره‌مند شوند.

پس از صعود تیم پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا، که موجی از شادی و خرسندی عمومی و ملی را در برداشت، بانک گردشگری نیز با همراهی باشگاه محبوب پرسپولیس به پاس همراهی و حمایت میلیونها طرفدار این تیم، از کارت هواداری این باشگاه رونمایی کرد. روشن است این برد مقتدرانه و شادی که این پیروزی با خود به همراه داشت همچون پیروزیهای پیشین تیم، موجی از شادی و امید را در بین ایرانیان و طرفداران پرسپولیس پراکند و زمینه ساز رونمایی از این رویداد مبارک شد.

مراسم رونمایی از کارت هواداری پرسپولیس باحضور جمعی از پیشکسوتان این تیم، مدیران باشگاه و مدیران بانک گردشگری در سالن همایشهای بانک گردشگری و با رعایت کامل پورتکل‌های بهداشتی، به دلیل شرایط بیماری کرونا برگزار شد. بسیاری از فوتبال دوستان و هواداران پرسپولیس پخش زنده این برنامه را از طریق لایو اینستاگرام، آپارات و دیگر پلتفرم‌ها و شبکه‌های اجتماعی مشاهده کردند و همراه این برنامه بودند.

فرقی ندارد شما کی و چگونه به جمع هواداران پرسپولیس ملحق شدهاید، همین که عضو خانواده بزرگ هواداران پرسپولیس هستید و با حمایت و همدلی خود باعث نیرو بخشیدن به شیرمردان پرسپولیسی می‌شوید، لایق تقدیر و تشکر هستید. کارت هواداری بهانه‌ای‌ست برای تشکر از این حمایت شما، از محبوبترین تیم آسیا.

لازم به ذکر است عموم هموطنان و علاقهمندان میتوانند اخبار مربوط به رونمایی کارت هواداری پرسپولیس، لایو مراسم رونمایی، خدمات قابل ارائه، نحوه استفاده از امکانات و مواردی از این دست را از طریق صفحه اینستاگرام بانک گردشگری به آدرس  tourism bank و یا وب سایت بانک به آدرس  tourismbank.ir  دنبال کنند و نظرات و سوالات خود را با این مجموعه در میان گذارند.

از شنبه مورخ ۳ آبان ۹۹ امکان دریافت کارت هواداری، از طریق مراجعه به بانک و اعلام درخواست کارت فراهم میشود و علاقهمندان می‌توانند جهت دریافت کارت به شعب بانک گردشگری مراجعه کنند.

۲۱۲۱

کد خبر 1446149

برچسب‌ها