پرونده شماره جدید «خبرجنوب تعطیلات» به ستاره‌های بی‌حاشیه (زندگی و سینمای دو چهره مطرح این روزها؛ پیمان معادی و پریناز ایزدیار) اختصاص دارد.

به گزارش خبرآنلاین همچنین گزارشی جذابی با عنوان «معجزه پله» به بهانه 80 سالگی اسطوره فراموش‌نشدنی فوتبال برزیل از مطالب اصلی نوزدهمین شماره «خبرجنوب تعطیلات» که فردا جمعه منتشر می‌شود به شمار می‌رود.
از دیگرعناوین این شماره می‌توان به فاخته‌ای با صدای خسته (رازهای زندگی حسین قوامی)، کارت قرمزی که سرنوشت فوتبال ایران را تغییر داد،سهم آنتوان خان(حکایت عکس‌های«سوریوگین» در 150 سال پیش از ایرانیان)، وقتی ملکه دست به جیب شد، کشف مهم در اطراف دو پیش ستاره، زندانی بدون دیوار، خاطرات آقای مهندس (یادی از تیمور لکستانی، پدر برق ایران) و «نگفت و از دنیا رفت» اشاره کرد.
لازم به یادآوری است که اولین شماره «خبرجنوب تعطیلات» جمعه سوم مرداد 1399 با رویکردی خواندنی و ارائه مطالب در زمینه‌های تاریخی، علمی، دانستنی، ورزشی، موسیقی، سرگرمی و سینمایی منتشر شد تا پس از این روزنامه «خبرجنوب» در اقدامی منحصر به فرد و به پاس همراهی مخاطبان پرشمار خود طی42 سال گذشته، در تمامی روزهای جمعه و تعطیلات رسمی نیز در کنار علاقه‌مندانش باشد.

1717

کد خبر 1446261

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =