فعالیت ۴۰ هزار کودک و نوجوان در کانون پرورش فکری لرستان

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان گفت: بیش‌از ۴۰ هزار کودک و نوجوان تحت پوشش فعالیت‌های کانون قرار دارند.

به گزارش خبرآنلاین از لرستان، « محمدجواد محمدی» افزود: فعالیت کارگاه‌های تخصصی، حال خوش زندگی، قصه‌گویی، کاردستی، نقاشی، سرود، شعر و داستان‌نویسی ویژه ترم پاییزه به‌صورت آنلاین در استان آغاز شده است.

وی ادامه داد: این کارگاه‌های تخصصی از هفته جاری به‌صورت برخط(آنلاین) در زمینه‌های فرهنگی، هنری و ادبی کار خود را آغاز کردند.

محمدی تصریح کرد: در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان با توجه به بالا بردن سطح کمی و کیفی، تعداد ۱۰ کارگاه مجازی برای ترم پاییز تدارک دیده شده است که کودکان و نوجوانان چهار تا ۱۷ ساله از این کارگاه‌ها بهره‌مند می‌شوند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان اظهار کرد:  کارگاه‌های برخط پاییز در سه سطح مقدماتی، تکمیلی و پیشرفته  پیش‌بینی شده‌اند که با تقسیم‌بندی جدید، گروه‌های سنی نوباوه، نوخوان، نونهال، نونگاه و نوجوان را شامل می‌شود.

وی افزود: کارگاه تخصصی، حال خوش زندگی، قصه‌گویی، کاردستی، نقاشی، سرود، شعر و داستان‌نویسی عناوین کارگاه‌های تخصصی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان لرستان هستند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان گفت: کارگاه‌ها در پایگاه مجازی کانون به نشانی: kpf.ir برگزار می‌شوند و مربیان توانمند کانون تا پایان آذرماه امسل در خدمت کودکان و نوجوانان هم‌استانی هستند.

46

کد خبر 1446305

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =