نخستین دوره آموزش تغذیه و مکمل های کاربردی در ورزش پرورش اندام به میزبانی قشم برگزار شد

سرپرست مدیریت ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم گفت: افزون بر ۶۰ نفر از ورزشکاران و مربیان بدنسازی قشم، با شرکت در نخستین دوره آموزش تغذیه و مکمل های کاربردی، با اصول صحیح تغذیه و استفاده مکمل ها و شیوه های علمی تمرین در ورزش پرورش اندام آشنا شدند.

به گزارش خبرآنلاین از قشم، جلیل حقگویان با اعلام این مطلب افزود: در این دوره که در دو بخش تئوری و عملی برگزار شد، یک مدرس فدراسیون پرورش اندام کشور و یک استاد و قهرمان چندین دوره مسابقات جهانی پرورش اندام، آخرین یافته های علمی و تجربی خود را درخصوص تغذیه و مکمل های کاربردی در ورزش پرورش اندام و شیوه های تمرین این ورزش، برای شرکت کنندگان مطرح کردند.
براساس این گزارش در این دوره مباحثی از قبیل «تغذیه و مصرف مکمل قبل و بعد از تمرین»، «بهترین غذاها برای قبل و بعد از تمرین»، «نوع مکمل های قابل مصرف در حین تمرین» و «فاصله خوردن غذا درقبل یا بعد از تمرین برای افزایش حجم عضلات» از سوی مدرسان تدریس شد.  
گفتنی است، دکتر  محمد جعفری مدرس فدراسیون پرورش اندام کشور و محسن قرآن نویس استاد و قهرمان چندین دوره مسابقات جهانی پرورش اندام، کار تدریس این مباحث را در این دوره بعهده داشتند.

46

کد خبر 1446352

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =