آغاز طرح ملی اصلاح و بهینه‌سازی رایگان موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری

در راستای تحقق مسئولیت‌های اجتماعی و با هدف مصرف بهینه سوخت گاز طبیعی، اجرای طرح ملی اصلاح و بهینه‌سازی رایگان موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری در استان قزوین آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ اسماعیل مفرد بوشهری، مدیرعامل شرکت گاز قزوین گفت: اجرای طرح ملی اصلاح و بهینه‌سازی رایگان موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری همگام و همراستا با سیاست های ابلاغی وزارت نفت است که اجرای آن در سطح استان می تواند علاوه بر کاهش چشمگیر گاز بها و صرفه جویی در مصرف گاز بخش های خانگی و تجاری، منجر به افزایش قابلیت اطمینان ، پایداری و استمرار جریان گاز در بخش های صنعتی و به تبع آن حفظ هرچه بیشتر محیط زیست شود.
بوشهری با اشاره به رایگان بودن طرح مذکور برای مشترکین مشمول، اضافه کرد: اجرای این طرح در قالب تنظیم مشعل های موتور خانه، نصب رسوب گیر و عایق کاری تاسیسات است که پس از انجام اصلاحات توسط مجری ذیصلاح و تایید ناظران شرکت ملی گاز ، هزینه ها به مجری مربوطه پرداخت می شود.
او در ادامه افزود: مشترکین گاز دارای موتورخانه مرکزی و شرکت‌های مجری واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت ملی گاز ایران به نشانی www.nigc.ir و انتخاب گزینه طرح بهینه‌سازی مصرف انرژی نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند .
مدیرعامل شرکت گاز قزوین در پایان از مشترکین شرکت گاز استان درخواست کرد با همراهی در این طرح، همچون گذشته یاریگر شرکت گاز در تداوم و استمرار خدمات رسانی باشند.

46

کد خبر 1446367

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =