سردار اشتری: برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر اولویت ناجا است

فرمانده نیروی انتظامی گفت: برخورد با قاچاقچیان از اولویت‌های ناجا است و این نیرو با قوت و جدیت موضوع راهبردی مبارزه با مواد مخدر را دنبال خواهد کرد و ستاد مبارزه با مواد مخدر نیز موضوع صدور احکام مجازات بازدارنده قاچاقچیان را پیگیری می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار «حسین اشتری»  فرمانده نیروی انتظامی با «اسکندر مومنی»  دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری دیدار و گفت و گو کرد که در این دیدار سردار اشتری به پیام تبریک مقام معظم رهبری به مناسبت هفته ناجا اشاره کرد و گفت: پیام مقام عظمای ولایت مسرت‌بخش و برای کلیه همکاران‌مان در ناجا بسیار دلگرم کننده بود.

وی با تاکید بر اینکه برخورد با قاچاقچیان اصلی، خرده فروشان و توزیع کنندگان مواد مخدر و جمع‌آوری معتادان متجاهر از اولویت های ناجاست، تصریح کرد: ستاد مبارزه با مواد مخدر متناسب با اقدامات ناجا از پلیس حمایت می‌کند و  ناجا نیز با قوت و جدیت موضوع راهبردی مبارزه با مواد مخدر را دنبال خواهد کرد و ستاد مبارزه با مواد مخدر موضوع صدور احکام مجازات بازدارنده قاچاقچیان را پیگیری می‌کند.

فرمانده ناجا تاکید کرد: پاک‌سازی نقاط آلوده و پاتوق‌های مصرف مواد مخدر و جمع‌آوری معتادان از مطالبات مقام معظم رهبری و دغدغه‌های مردم است که باید با جدیت تمام پیگیری شود.

دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری نیز در ادامه این دیدار گفت: پیام سراسر محبت فرمانده معظم کل قوا به مناسبت هفته نیروی انتظامی به جنابعالی و همکاران مایه مباهات و افتخار است.

اسکندر مومنی در ادامه با بیان اینکه ۸۶ درصد از اقدامات کشور در مبارزه با مواد مخدر توسط ناجا صورت می پذیرد، تصریح کرد: بحمدالله تمامی شاخص‌های مبارزه با مواد مخدر در حوزه‌های مختلف اعم از کشف مواد مخدر، ضربه به بنیان‌های مالی قاچاقچیان، باندها و شبکه‌ها مطلوب است و به لطف ایثارگری‌های کارکنان ناجا امنیت ذهنی و عینی برای مردم در کشور فراهم شده است.

47231
کد خبر 1446409

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =