رئیس کل دادگستری همدان: با هر گونه فساد در مجموعه های قضائی برخورد قاطع می کنیم

رئیس کل دادگستری استان همدان گفت: نفس اماره انسان را به سمت خطا و گناه دعوت می کند و چنانچه انسان مراقب خود نباشد، سقوطش حتمی است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ دکتر محمدرضا عدالتخواه که در گردهمایی رؤسای دادگستری شهرستان ها، بخش ها و دادستان های حوزه قضائی استان همدان سخن می گفت با اعلام مطلب فوق افزود: با هر گونه فساد در مجموعه های قضائی استان قاطعانه برخورد می کنیم.

در این جلسه که معاونین رئیس کل نیز حضور داشتند، مسائل و موضوعات مختلف قضائی استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصمیمات و تدابیر لازم اندیشیده شد.

رئیس کل دادگستری استان با بیان اینکه آمار مصالحه در پرونده های قضایی همدان مورد توجه پایتخت نشینان قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: سلامت  کامل در مجموعه های قضائی که خود عهده دار برخورد با مظاهر فساد در جامعه هستند، ضرورت دارد.

عدالتخواه در این گردهمایی با تقدیر از تلاش و مجاهدت های قضات و کارشناسان حوزه های قضائی در سطح استان، گفت: مجموعه قضائی همدان در راستای اجرای قانون و برقراری عدالت و مبارزه با متعدیان به حقوق عامه اقدامات در خور توجهی انجام داده است.

رئیس کل دادگستری استان همدان خودمحوری و بی اعتنایی به مقام شریف انسانیت را از جمله عوامل سقوط و گناه برشمرد و افزود: بنابراین با هر فرد در هر رتبه ای که باشد و زمینه فساد و توسعه آن در مجموعه را فراهم کند، بدون اغماض برخورد قانونی می شود.

وی تصریح کرد: در این حوزه به نهادهای نظارتی مجموعه های قضائی تاکید شده که هیچ گونه کوتاهی و مسامحه ای را روا ندارند.

48

کد خبر 1446457

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =