نظر رهبر انقلاب درباره ترامپ چند روز مانده تا انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا

مقام معظم رهبری در بیاناتی در تاریخ 14 خرداد سال 1398 فرموده‌اند: افول سیاسی آمریکا اگر یک دلیل بیشتر نداشته باشد کافی است و آن دلیل عبارت است از انتخاب فردی با مختصات آقای دونالد ترامپ در آمریکا است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در حالی که حدود 10 روز تا انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا باقی مانده، دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه‌ای ویدئویی را از سخنرانی رهبر انقلاب منتشر کرد که در  این ویدئو ایشان درباره افول آمریکا و انتخاب رئیس جمهور فعلی این کشور در سال 2016 صحبت می‌کنند. 

رهبر معظم انقلاب در مراسم سی اُمین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) در سال 1398 فرموده‌اند: «برادران و خواهران عزیز! این را من به شما عرض میکنم: افول سیاسی آمریکا اگر یک دلیل بیشتر نداشته باشد کافی است، و آن دلیل عبارت است از انتخاب فردی با مختصّات آقای دونالد ترامپ در آمریکا.»

«خود این انتخاب، نشانه‌ی افول سیاسی آمریکا است؛ سرنوشت سیصد و اندی میلیون جمعیّت دست یک آدمی با این مختصّات، نشانه‌ی افول سیاسی آمریکا است. کسی که در خود آمریکا نسبت به تعادل روانی او، تعادل فکری او، تعادل اخلاقی او این همه حرف هست، وقتی رئیس یک کشوری میشود، نشان‌دهنده‌ی افول آن کشور است.»216219

کد خبر 1446718

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =