قربانی کردن تیم‌هایی که زور ندارند!

تعطیلی به خاطر کرونا اجتناب ناپذیر است اما صدای اعتراض ها به این دلیل بلند شده که تعویق 6 روزه لیگ نه برای کرونا که برای سر و سامان گرفتن چند تیم مدعی است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رقابت های لیگ برتر با وقفه ای 6 روزه برگزار می‌شود. سازمان لیگ و فدراسیون پزشکی اعلام کرده اند دلیل شیوع دوباره بیماری کرونا بوده ولی برای همه این سوال به وجود می آید که آیا در 6 روز قرار است کرونا کنترل شود؟ اگر واقعا به خاطر کرونا لیگ را به تعویق انداخته اند قاعدتا زمان بیشتری باید مسابقات تعطیل می شد نه اینکه فقط 6 روز تاخیر بیفتد.

جواد نکونام سرمربی فولاد روز گذشته نسبت به این مسئله واکنش نشان داد و تلویحا تائید کرد تعطیلی به خاطر یکی دو تیم بوده است. البته که از نظر موافقان نکونام، حرف او کاملا درست است چراکه شرایط استقلال و پرسپولیس به خوبی گویای همه چیز است و برای آنها هیچ چیز بهتر این نیست که مسابقات با تاخیر مواجه شود. منتقدان سازمان لیگ می گویند این تصمیم آنها به نوعی قربانی کردن تیم هایی است که زور ندارند؛ تیم هایی که به دور از مشکلات استقلال و پرسپولیس، در حال برنامه ریزی هستند اما به ناگهان برنامه طوری تغییر می کنند که مجبور شوند در همه چیز دست ببرند. تعطیلی به خاطر کرونا اجتناب ناپذیر است اما صدای اعتراض ها به این دلیل بلند شده که تعویق 6 روزه لیگ نه برای کرونا که برای سر و سامان گرفتن چند تیم مدعی است.

252 252

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1446810

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =