افزایش بیماران مبتلا به کرونا در همدان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: طی شبانه روز گذشته ۹۱ بیمار کرونایی بستری شده در استان داشتیم که این از ابتدای شروع همه گیری کرونا، یک رکورد محسوب می شود

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ دکتر محمد طاهری، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان در گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: در شبانه روز گذشته ۴۷۹ نفر با علائم کرونا ویروس به مراکز درمانی استان مراجعه کردند که از میان آن‌ها ۳۲ نفر وضعیت وخیم داشتند که ۲۰ نفر از آن‌ها در بخش ICU بستری شدند.

وی با اعلام اینکه تاکنون در استان همدان ۵ هزار و ۸۲۴ نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند که ۴ هزار و ۵۴۶ نفر از آن‌ها بهبود یافته اند، خاطرنشان کرد: با جان باختن ۶ نفر در شبانه روز گذشته بر اثر ویروس کرونا، تاکنون ۷۸۶ نفر در استان جان خود را از دست داده اند.

طاهری گفت: در شهرستان‌های استان از ابتدای شیوع ویروس ۱۴۲ نفر در اسدآباد، ۳۶۷ نفر در تویسرکان، ۲۹۸ نفر در رزن و درگزین، ۸۷ نفر در فامنین، ۳۷۲ نفر در کبودراهنگ، هزار و ۱۱۵ نفر در ملایر، ۶۲۴ نفر در نهاوند و ۲ هزار و ۳۲۴ نفر در همدان به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان اضافه کرد: ۱۶۷ بیمار کرونایی بستری شده در همدان نیز از افرادی هستند که به این استان مسافرت کرده اند.

46

کد خبر 1446908

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =