شروع ثبت نام مدرسین حق التدریسی دانشگاه ها برای اینترنت رایگان

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد از فراهم شدن امکان ثبت نام مدرسین حق التدریسی دانشگاه ها برای دریافت بسته هدیه اینترنت رایگان و تمدید مهلت ثبت‌نام اساتید دانشگاه تا ۱۰ آبان ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛  محمدرضا پاکدل با اعلام این خبر گفت: با درخواست جامعه دانشگاهی و اقدام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدرسین حق التدریسی دانشگاه ها که در لیست اعلامی وزارت علوم تحقیقات و فناوری باشند نیز می توانند برای دریافت بسته اینترنت رایگان ۱۲۰ گیگا بایتی تا ۱۰ آبان ماه به سامانه ICTGifts.ir مراجعه کنند. 
پاکدل با اشاره به تمدید مهلت ثبت‌نام اینترنت رایگان اساتید دانشگاه ها تا ۱۰ آبان ماه، گفت: اساتیدی که تا کنون اقدام نکرده اند، برای دریافت بسته اینترنت رایگان می‌توانند به سامانه ICTGifts.ir مراجعه کرده و پس از ثبت‌نام خود در زمان مقرر از دریافت بسته اینترنت رایگان برای آموزش مجازی بهره‌مند شوند.  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اظهار کرد: مدرسین برای ثبت نام در سامانه بایستی، کد ملی و شماره تلفن همراهی که به نام مدرس است را در سامانه درج کنند.     
وی تصریح کرد: پیش‌ از این وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به‌منظور حمایت از فرآیند آموزش مجازی در کشور، پس از اعلام لیست سامانه های آموزشی از طرف دانشگاه ها و حوزه های علمیه، ترافیک سامانه‌های آموزش مجازی مراکز علمی، دانشگاه ها و حوزه‌های علمیه، را برای دانشجویان، طلاب و اساتید رایگان کرده است.

46

کد خبر 1446912

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =