پرونده شماره جدید «خبرجنوب تعطیلات» به شهادت امام حسن عسکری(ع) وآغاز امامت حضرت مهدی(عج) با عناوین «زمین از حجت خالی نمی‏ماند» و «ماموریت دشوار امام یازدهم (ع)» اختصاص دارد.

به گزارش خبرآنلاین همچنین دو گزارش جذاب و خواندنی با تیترهای «شیفته نقاشی تا ابد»(نگاهی به زندگی پیکاسو به بهانه روز جهانی هنرمندان) و یک بوکسور در زمین فوتبال (درباره خشن‌ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر انگلیس) از مطالب اصلی بیستمین شماره «خبرجنوب تعطیلات» که فردا یکشنبه منتشر می‌شود به شمار می‌روند.
از دیگر عناوین این شماره می‌توان به اعتراض و افشاگری امام خمینی(ره)، مزیت‌های کنار گذاشتن شبکه‌های اجتماعی، خودکشی با اسلحه قرضی!(کمی در مورد ریچارد براتیگان، شاعر و داستان‌نویس) و راز مرگ لنین اشاره کرد.
لازم به یادآوری است که اولین شماره «خبرجنوب تعطیلات» جمعه سوم مرداد 1399 با رویکردی خواندنی و ارائه مطالب در زمینه‌های تاریخی،علمی،دانستنی،ورزشی،موسیقی،سرگرمی و سینمایی منتشر شد تا پس از این روزنامه «خبرجنوب» در اقدامی منحصر به فرد و به پاس همراهی مخاطبان پرشمار خود طی42 سال گذشته، در تمامی روزهای جمعه و تعطیلات رسمی نیز در کنار علاقه‌مندانش باشد.

1717

کد خبر 1446921

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =