اطلاع رسانی پیامکی طرح برق امید ویژه مشترکان خانگی استان سمنان انجام شد

با توجه به آغاز رسمی طرح برق امید از ابتدای آبان ماه امسال، پیامک اطلاع رسانی ویژه مشترکان برق خانگی استان سمنان ارسال شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق استان با عنوان این خبر گفت: طبق مصوبه هیئت وزیران و ابلاغ وزارت نیرو، این طرح از یکم آبان قابلیت اجرایی دارد و بر همین اساس، به کلیه مشترکان خانگی استان اطلاع رسانی پیامکی صورت پذیرفت.

محمدرضا لشکری افزود: دراین طرح مشترکان به سه دسته ی "کم مصرف" ، "خوش مصرف" و "پرمصرف" تفکیک می گردند و مشترکین کم مصرفِ مشمـول این طـرح، از تخفیف ۱۰۰ درصدی بـهای برق مصـرفی بهره مند می شوند.

وی یادآور شد: متن پیامک ارسالی با مضمون؛ "مشترک گرامی، آیا می دانید براساس مصارف گذشته برق خود، جزءِ کدام دسته از مشترکان خانگی کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف خواهید بود؟" می باشد که از طریق سرشماره ۲۰۰۰۱۲۱۱۲۱ به مشترکین آگاهی دهی به عمل آمد.

وی اضافه کرد: در بخش دیگری از پیامک ارسالی، متنِ " لطفاً جهت بهره مندی از خدمات غیرحضوری به لینک https://saapa.ir/mobile-app " درج گردیده و هر مشترک می تواند با نصب نرم افزار سامانه برق ایران "برق من" و درج شناسه قبض، امکان مشاهده اطلاعات لازم که جزءِ کدام دسته از مشترکان قرار گرفته است را مشاهده نماید.

لشکری تصریح کرد: با استفاده از راهنمای ارائه شده در این سامانه، مشترکین پرمصرف و خوش مصرف می توانند مصرف برق خود را مدیریت کرده تا در طبقه بندی خوش مصرف و کم مصرف قرار گیرند.

48

کد خبر 1447147

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =